ديجياتو/ خبر فوت چادويک بوزمن بازيگر فيلم ابر قهرماني بلک پنتر روز گذشته رکورد لايک در توييتر را شکست. اين خبر روز گذشته از طريق اکانت تاييد شده توييتر به سمع و نظر هواداران کاراکتر پلنگ سياه رسيد و در متن آن چنين آمده بود:

توييتي که بيشتر از همه لايک شده؛ به نشانه احترام براي يک پادشاه.WakandaForever#
اکانت متعلق به بوزمن هم عکسي سياه و سفيد از او به همراه بيانيه اي در تاييد مرگش بعد از چهارسال مبارزه با سرطان روده منتشر کرد. اين هنرپيشه سياهپوست در زمان مرگ تنها ۴۳ سال داشت.


با کمال تاسف بايد مرگ چادويک بوزمن را تاييد کنيد. بيماري چادويک در سال ۲۰۱۶ سرطان روده سطح سه تشخيص داده شد. او دست کم براي چهار سال با اين بيماري جنگيد تا بيماري به سطح چهار رسيد.او يک جنگنده واقعي بود و در تمام اين سال ها در نقش هاي زيادي بازي کرد که شما دوست داشتيد و در حالي در تمامي اين فيلم ها نقش بازي کرد که تحت شيمي درماني بود و جراحي هاي سنگين را پشت سر مي گذاشت. افتخارش اين بود که به سلطان تي چالا در فيلم بلک پنتر رنگ واقعيت داد. او در خانه اش و در حالي که همسر و خويشاوندان بر بستر بيماري اش حاضر بودند درگذشت. خانواده او قدردان شما هستند.
در ادامه طولي نکشيد که اين پيام پر بيننده شد و حالا با ۵.۷ ميليون لايک عنوان پرلايک ترين پست توييتري تمام تاريخ را به خود اختصاص داده است.

توييت دوم که از نظر ميزان لايک به خبر فوت چادويک بوزمن نزديک است مربوط به باراک اوباما مي شود که در سال ۲۰۱۷ منتشر شد و حاوي يکي از سخنان نلسون ماندلا است. اين توييت باراک اوباما ۴.۳ ميليون بار لايک شد.

هيچکس با حس تنفر از ديگران متولد نمي شود؛ بخاطر رنگ پوست يا پيشينه يا دين ديگران!

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم