گيم فا/ استوديوي هامبل گيمز (Humble Games) که در گذشته از انتشار نسخه‌ي اندرويد بازي Forager خبر داده بود، امروز تاريخ دقيق عرضه‌ آن را 3 مهر 99 کرد.

Forager از سري عناوين جهان‌باز و ماجراجويي است که ابتدا برروي پلتفرم رايانه‌هاي شخصي منتشر شد و پس از استقبال نسبتا خوب از سوي بازي‌بازان، شاهد عرضه‌ي نسخه‌هاي پلي‌استيشن ۴ و نينتندو سوييچ آن نيز بوديم.

شما در اين بازي در نقش شخصيتي دوست‌داشتني بايد به ماجراجويي پرداخته و کارهايي از قبيل پيدا کردن غذا، مزرعه‌داري، ساخت پايگاه و حل چالش‌هاي مختلف را انجام دهيد. در اين بين دشمناني وجود دارند که قصد نابودي شما و محصولاتتان را دارند. با استفاده از مهارت‌ها و سلاح‌هايي که در اختيار داريد بايد به جنگ با آن‌ها رفته تا تجربه‌ي يکي از جذاب‌ترين عناوين به اين سبک را براي خود رقم بزنيد. گفتني است که دو استوديوي هاپ‌فراگ (HopFrog) و هامبل گيمز به ترتيب وظيفه‌ي ساخت و عرضه‌ي بازي را برعهده داشته‌اند.

طبق اعلام ناشر Forager، متوجه شديم که اين بازي در تاريخ ۲۴ سپتامبر ۲۰۲۰ ميلادي به دست دارندگان سيستم عامل اندرويد نيز خواهد رسيد. همچنين به‌زودي چند به‌روزرساني بزرگ براي اين عنوان منتشر خواهد شد که بايد منتظر اخبار بيشتر از سوي سازندگان باشيم.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم