گيم فا/ آگهي استخدام جديد شرکت يوبي‌سافت، حاکي از آن هستند که اين شرکت فرانسوي، دو بازي بسيار بزرگ AAAA که قطعاً يکي از آن‌ها Beyond Good & Evil 2 خواهد بود و بازي ديگر، يک آي‌پي جديد که توسط استوديوي يوبي‌سافت برلين در حال ساخت است را تحت توسعه دارد.

لازم به ذکر است که اين اخبار برگرفته شده از آگهي استخدام و صفحات جديد ساخته شده توسط يوبي‌سافت در شبکه‌ي اجتماعي LinkedIn است. از طرفي ديگر، اين شرکت در اين آگهي براي معرفي اين دو بازي از مضمون “AAAA” استفاده کرده است که اين موضوع به ميزان بزرگ بودن آن‌ها اشاره دارد. بدين‌ترتيب، قرارگيري واژه‌ي AAAA در کنار نام بازي مورد انتظار Beyond Good & Evil 2، اين عنوان را بلندپروازانه‌تر از آن چيزي که فکر مي‌کرديم جلوه مي‌دهد و به‌نظر مي‌رسد که با بازي با کيفيت و کاملاً نسل نهمي روبرو باشيم.

البته اين نکته نيز بايد درنظر گرفته شود که در صورت سنگين بودن اين‌چنيني اين بازي، بسيار بعيد است که تا قبل از سال ۲۰۲۲ شاهد عرضه‌ي آن باشيم. همچنين، عنوان جديدي که استوديوي واقع در شهر برلين يوبي‌سافت تحت توسعه دارد، در حال سپري کردن مراحل اوليه‌ي ساخت خود است و احتمالاً روند ساخت آن تا اواسط دهه‌ي جاري ميلادي به‌طول بينجامد.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم