گيم فا/ به‌روزرسان مورد انتظار ۱٫۰ بازي PUBG Mobile بالاخره امروز در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. اين به‌روزرسان که رسما بازي را از حالت بتا خارج خواهد کرد، تغييرات ريز و درشت فراواني را به همراه دارد.

يکي از تغييرات جالب بازي، اجرا شدن آن با نرخ فريم ۹۰ فريم بر ثانيه برروي آيپد پرو است. پيش از اين اين حالت تنها برروي وان‌پلاس نورد ممکن بود، اما به نظر مي‌رسد که PUBG Mobile با نرخ فريم ۹۰ فريم بر ثانيه، قرار است برروي دستگاه‌هاي بيشتري هم در دسترس قرار گيرد.

پيش از اين هيچ گونه خبري از نرخ فريم ۹۰ فريم بر ثانيه برروي آيپد پرو منتشر نشده بود، اما کاربري در توئيتر با نام Ben Geskin، توانسته تا به اين موضوع پي ببرد و آن را با سايرين به اشتراک گذاشته است.

هنوز مشخص نيست که آيا اين نرخ فريم برروي موبايل‌هاي ديگري هم در دسترس قرار گرفته است يا نه، اما بدون شک فقط آيپد پرو نيست که سخت‌افزار لازم را براي اجراي بازي با اين نرخ فريم دارد. اين يعني که در آينده‌ي نزديک، حتي بازي‌هاي موبايل هم رو به نرخ فريم‌هاي بسيار بالا خواهند آورد.

با توجه به حذف Fortnite از App Store اپل، PUBG يکي از محبوب‌ترين بازي‌هاي بتل رويال برروي اين پلتفرم است. حال بازي‌بازان مي‌توانند با اين به‌روزرسان جديد، بيش از پيش هم از آن لذت ببرند.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم