انتخاب/ به نظر مي‌رسد شرايط، روز به روز براي برند چيني هواوي دشوار‌تر مي‌شود. براي مثال اخيرا اعلام شده است که ارتباط هواوي با ال جي و سامسونگ به عنوان تأمين کننده نمايشگر قطع خواهد شد.

با پايان يافتن مهلت ثانويه وزارت بازرگاني ايالات متحده براي تشديد تحريم‌ها عليه هواوي، به نظر مي‌رسد خط توليد صفحه نمايش اين شرکت کاهش مي‌يابد.

به دليل تشديد محدوديت‌هاي تجاري از سوي ايالات متحده، انتظار مي‌رود سامسونگ و ال جي ارتباطات خود را با هواوي متوقف کنند. گفته مي‌شود تراشه‌هاي مورد استفاده براي نمايشگر‌ها تحت تأثير تحريم‌هاي ايالات متحده قرار دارند و اين دليل متوقف کردن ارتباطات است.

با اين حال، دو شرکت کره‌اي تأمين کنندگان اصلي محصولات اصلي هواوي هستند. با وجود اين که هواوي موفق به متنوع سازي و تهيه تمام نمايشگر‌هاي Mate ۴۰ از BOE شده است، با اين حال Mate ۴۰ Pro از ترکيبي از نمايشگر‌هاي BOE، سامسونگ و ال جي استفاده خواهد کرد.

افزون بر اين‌ها بعيد است اين توليد کننده چيني بتواند به سرعت تراشه‌هاي ۷ نانومتري و ۵ نانومتري را براي استفاده در پرچمداران آينده توليد کند. دو برند ال جي و سامسونگ و برند چيني هواوي هنوز در اين زمينه نظري رسمي منتشر نکرده اند.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم