گيم فا/ استوديوي گلس هارت گيمز (Glass Heart Games) که در گذشته به معرفي بازي Vigil: The Longest Night پرداخته بود، امروز تاريخ دقيق انتشار آن را مشخص کرد. همچنين به منظور آشنايي بازي‌بازان، تريلر جديدي از اين بازي در دسترس قرار گرفته است که در همين خبر مي‌توانيد شاهد آن باشيد.

عناوين دوبعدي هميشه نزد بازي‌بازان از محبوبيت بالايي برخوردار است؛ چرا که اين بازي‌ها ياد و خاطره‌ي قديم را براي آن‌ها زنده مي‌کند. حال پيش‌بيني مي‌شود که Vigil: The Longest Night نيز يکي از همين آثار باشد. در اين بازي به سبک‌هاي اکشن و پلتفرمر، بايد کنترل دختري را به دست گرفته و از سلاح‌ها و امکانات مختلفي براي از بين بردن شياطين و ساير دشمنان خود استفاده کنيد.

لازم به ذکر است که دو استوديوي گلس هارت گيمز و انادر ايندي (Another Indie) به ترتيب وظيفه‌ي توسعه و عرضه‌ي اين عنوان را به عهده دارند.

بازي Vigil: The Longest Night در تاريخ ۲۳ مهر ۱۳۹۹ (۱۴ اکتبر ۲۰۲۰ ميلادي) به دست دارندگان پلتفرم رايانه‌هاي شخصي و کنسول نينتندو سوييچ خواهد رسيد. ضمنا همان‌طور که در گذشته هم گفته شده بود، نسخه‌هاي پلي‌استيشن ۴ و اکس‌باکس وان اين بازي در راه هستند، اما تاريخ دقيق عرضه‌ي آن‌ها هنوز مشخص نيست.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم