ديجياتو/ با وجودي مايکروسافت زمان زيادي را صرف توسعه گوشي هوشمند «سرفيس Duo » گوشي تاشوي اندرويدي خود کرده است، اما تجربه واقعي کاربران خبر از وجود باگ‌هاي بسيار دستگاه مي‌دهد.

کاربران بسياري با انتشار ويديوهاي مختلف، تجربيات نا اميد کننده و گزارش نارضايتي‌هاي خود را از باگ‌هاي سرفيس Duo منتشر کرده‌اند. گزارش‌ کاربران در توئيتر نشان مي‌دهد ردموندي‌ها کماکان بايد روي دستگاه خود کار کنند تا بتوانند باگ‌هاي مختلف دستگاه را برطرف کنند.

«اريکا گافمن»، يکي از کاربراني است که در توئيتي، باگ‌ سخت افزاري سرفيس Duo را در قالب ويديويي کوتاه منتشر کرد. اين باگ به ‌قدري برايش آزاردهنده بود که حتي به فکر شکستن گوشي افتاده بود.

گريگوري مک فادن» از مشکل تشخيص ژست حرکتي دستگاه شکايت کرده است. موضوعي که وي روي آن دست گذاشته پيش از اين نيز توسط کاربران ديگري نيز گزارش شده است.

البته با وجود تمام اين باگ‌ها، بسياري از صاحبان سرفيس Duo هنوز دستگاه خود را دوست دارند. اما کاملاً واضح است که باگ‌هايي وجود دارد و مايکروسافت بايد بتواند تدبيري براي اين موضوع بينديشد.

«کلارک»، يکي ديگر از کاربراني است که به انتشار يک ويديو در مورد باگ‌هاي سرفيس Duo بسنده نکرده و باگ‌هاي مختلفي اعم از مشکلات مربوط به تاخير در تشخيص ژست‌هاي حرکتي و بهينه نبودن پلي استور براي نمايشگر دوگانه و ساير موارد را در ويديوهاي متعددي به اشتراک گذاشته است.

حال بايد ببينيم مايکروسافت چه تصميمي براي برطرف کردن اين باگ‌ها خواهد گرفت. ردموندي‌ها که اين همه زمان و انرژي صرف سرفيس Duo کرده‌اند، آيا مي‌توانند کاربران خود را راضي نگه دارند؟ آيا ممکن است کاربران ديگري نيز به انتشار ويديوهاي مشابه از باگ‌هاي دستگاه خود دست بزنند و فضايي متشنج براي مايکروسافت ايجاد شود؟

بايد ببينيم درنهايت موضوع به چه شکلي از سوي مايکروسافت مديريت خواهد شد و چگونه مي‌خواهد باگ‌هاي گجت دو نمايشگره خود را برطرف سازد.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم