گيم فا/ شرکت بنداي نامکو (Bandai Namco) که اين روزها اطلاعات زيادي را پيرامون بسته الحاقي جديد بازي Dragon Ball FighterZ عرضه مي‌کند، امروز هم دست به انتشار ويدئويي از آن زد که در همين خبر مي توانيد آن را مشاهده کنيد.

همان‌طور که در جريان هستيد، تاکنون نسخه‌هاي مختلفي از سري Dragon Ball منتشر شده که اکثر آن‌ها مورد استقبال بازي‌بازان نيز قرار گرفته است. Dragon Ball FighterZ نام يکي از نسخه‌هاي اين سري است که در سال ۲۰۱۸ برروي پلتفرم رايانه‌هاي شخصي و کنسول‌هاي پلي‌استيشن ۴، اکس‌باکس وان و نينتندو سوييچ منتشر شد و طولي نکشيد که به محبوبيت هم رسيد.

در اين بازي مبارزه‌اي بايد کنترل يکي از شخصيت‌ها را به دست گرفته و مبارزات نفسگيري را با ديگران داشته باشيد. تيم سازنده نيز تا اين جا پشتيباني خوبي از بازي داشته است و هر چند وقت يک بار به‌روزرساني‌ها و بسته‌هاي الحاقي متنوعي را براي آن در دسترس قرار مي‌دهد. قابل ذکر است که دو استوديوي آرک سيستم ورکس (Arc System Works) و بنداي نامکو به ترتيب وظيفه‌ي ساخت و عرضه‌ي Dragon Ball FighterZ را به عهده داشته‌اند.

طبق اعلام بنداي نامکو، بسته الحاقي جديد Dragon Ball FighterZ حاوي شخصيتي به نام Master Roshi در تاريخ ۲۸ شهريور ۱۳۹۹ (۱۸ سپتامبر ۲۰۲۰ ميلادي) در اختيار هواداران قرار خواهد گرفت.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم