گيم فا/ استوديوي يونايتد ليبل (United Label) که در گذشته به معرفي Roki پرداخته بود، امروز اعلام کرد که اين بازي به‌زودي برروي کنسول نينتندو سوييچ نيز در دسترس قرار خواهد گرفت. همچنين به منظور آشنايي بيشتر بازي‌بازان، ويدئوي ديگري از اين بازي عرضه شده است که در همين خبر مي‌توانيد آن را مشاهده کنيد.

Roki را مي‌توان عنواني در سبک ماجراجويي دانست که سازندگان براي ساخت آن از اساطير و افسانه‌هاي اسکانديناوي الهام گرفته‌اند. اين افسانه با روايتي دلنشين، سبک هنري جذاب، معماها و رمز و رازهاي گوناگون مي‌تواند بازي‌بازان زيادي را به سمت خود جذب کند. بنابراين اگر از علاقه‌مندان به عناوين اين سبک هستيد، Roki مي‌تواند انتخاب نسبتا مناسبي برايتان باشد.

اين بازي ابتدا چند ماه قبل برروي پلتفرم رايانه‌هاي شخصي منتشر شد و مورد استقبال عده‌ي زيادي از بازي‌بازان نيز قرار گرفت. گفتني است که دو استوديوي پوليگان تري‌هوس (Polygon Treehouse) و يونايتد ليبل به ترتيب وظيفه‌ي ساخت و عرضه‌ي اين عنوان را به عهده داشته‌اند.

طبق اعلام ناشر Roki، مطلع شديم که اين بازي پاييز امسال در اختيار دارندگان کنسول نينتندو سوييچ نيز قرار خواهد گرفت. البته هنوز تاريخ دقيق انتشار اين نسخه مشخص نيست اما در صورت دريافت اخبار بيشتر پيرامون اين قضيه، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهيم گذاشت. ضمنا شايعاتي مبني بر انتشار Roki برروي کنسول پلي‌استيشن ۴ به گوش مي‌رسد که بايد ديد واکنش تيم سازنده در اين مورد چه خواهد بود.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم