نماد آخرین خبر

اوپو نیز به جمع سازندگان تلویزیون هوشمند می‌پیوندد

منبع
زوميت
بروزرسانی
اوپو نیز به جمع سازندگان تلویزیون هوشمند می‌پیوندد

زوميت/ اوپو درصدد است نخستين تلويزيون هوشمند خود را در دو مدل ۵۵ و ۶۵ اينچي روانه بازار ‌کند.
   
به‌نظر مي‌رسد زمان آن فرا رسيده تا شرکت‌هاي سازنده گوشي هوشمند در زمينه‌هاي ديگري نيز حضور پر‌رنگ‌تري داشته باشند. يکي از اين زمينه‌ها نيز عرضه تلويزيون‌هاي هوشمند است که از سيستم‌عامل‌هاي مختلف ازجمله اندرويد  تي‌وي قدرت مي‌گيرند.

تاکنون شرکت‌هاي مختلفي دست به معرفي تلويزيون هوشمند  زده‌اند که از ميان آن‌ها مي‌توان به وان‌پلاس، نوکيا، شيائومي  و آنر  (زيرمجموعه شرکت هواوي) اشاره کرد. حال، به‌نظر مي‌رسد شرکت ديگري نيز وارد بازار پرسود تلويزيون‌هاي هوشمند مي‌شود. طبق گزارش‌ها، اوپو  در نظر دارد ماه اکتبر اولين تلويزيون هوشمند خود را به علاقه‌مندان محصولات شرکت چيني معرفي کند.

شرکت اوپو طي کنفرانس اخير خود اعلام کرد که اکوسيستم اين شرکت از گوشي‌هاي هوشمند فراتر مي‌رود و به‌زودي وارد بازارهاي ديگر ازجمله تلويزيون هوشمند خواهد شد. با وجود اينکه مشخص شد محصول جديد اوپو در ماه اکتبر رونمايي مي‌شود؛ اما مقام‌هاي شرکت چيني از انتشار اطلاعات بيشتر ازجمله مشخصات سخت‌افزاري و قيمت آن خودداري کردند.

يکي از مقام‌هاي بلندپايه اوپو در خلال کنفرانس گفت که تلويزيون هوشمند اين شرکت در دو مدل ۵۵ و ۶۵ اينچي روانه بازار خواهد شد. با وجود اينکه گفته شد علاقه‌مندان به محصولات شرکت چيني بايد منتظر ويژگي‌هاي منحصربه‌فردي در اولين تلويزيون هوشمند اوپو باشند؛ اما هيچ اشاره‌اي به خصوصيات سخت‌افزاري و نرم‌افزاري آن نشد.

درواقع بايد تا زمان برگزاري رويداد جديد اوپو در ماه اکتبر صبر کرد تا شاهد رونمايي اولين تلويزيون هوشمند شرکت چيني باشيم. بايد درنظر داشت که معرفي چنين محصولي دور از انتظار نبود؛ زيرا اوپو از زيرمجموعه‌هاي شرکت BBK Electronics محسوب مي‌شود و دو زيرمجموعه ديگر اين شرکت يعني وان‌پلاس و ريلمي نيز تلويزيون‌هاي هوشمند خود را معرفي کرده‌اند.

در هر صورت عرضه محصولات بيشتر به بازار باعث ايجاد رقابت شده و درنهايت به کاهش قيمت‌ها ختم مي‌شود. کاهش قيمت‌ها و تنوع در دستگاه‌هاي موجود در بازار نيز به سود کاربران خواهد بود.

*تصوير ترئيني است

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره