نماد آخرین خبر

توئیتر هشدار داد

منبع
مهر
بروزرسانی
توئیتر هشدار داد

مهر/ توئيتر هشدار داده که تنظيمات نادرست سرور پرتال توسعه دهندگان توئيتر به هکرها امکان مي‌دهد از طريق مرورگرهاي اينترنتي براي دسترسي به کليدهاي رابط کاربري برنامه نويسي آن اقدام کنند.

هکرها در صورت دسترسي به اين کليدها مي‌توانند براي سرقت توکن هاي اين پرتال و نيز اسرار برنامه نويسان و توسعه دهندگان توئيتر اقدام کنند.

توئيتر به توسعه دهندگان فعال در اين پرتال به نشاني developer.twitter.com در مورد مشکل امنيتي مذکور که ممکن است به سرقت اطلاعات از حساب‌هاي کاربري آنها منجر شود، هشدار داده است.

سايت يادشده داراي امکاناتي براي استفاده توسعه دهندگان توئيتر است تا آنها اپليکيشن‌هاي خود و کليدهاي رابط کاربري برنامه نويسي آنها را در توئيتر مديريت کرده و به توکن ها و کليدهاي رمز حساب‌هاي توئيتر خود نيز دسترسي داشته باشند.

توئيتر به خصوص از افرادي که از رايانه‌هاي عمومي و مشترک براي دسترسي به developer.twitter.com استفاده مي‌کنند خواسته تا اطلاعات خود را از روي آنها پاک کنند. چون داده‌هاي ذخيره شده بر روي کش اين رايانه‌ها مي‌تواند براي دسترسي به داده‌هاي خصوصي برنامه نويسان مورد سوءاستفاده قرار بگيرد. اين شرکت مي‌گويد مشکل يادشده را به تازگي برطرف کرده است.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره