نماد آخرین خبر

منتظر یک عضو جدید در خانواده آیفون 12 باشید

منبع
ديجياتو
بروزرسانی
منتظر یک عضو جدید در خانواده آیفون 12 باشید

ديجياتو/ آيفون ۱۲ اواسط ماه اکتبر (اواخر مهر ماه) معرفي شود، اما اين احتمال که به همراه خانواده آيفون، يک عضو جديد تحت عنوان «ميني» هم حضور داشته باشد، به تازگي قوت گرفته است. اخيرا تصويري هم از ليبل‌هاي روي جعبه آيفون‌هاي بعدي منتشر شده که همين فرضيه را تقويت مي‌کند.

تاکنون هيچ‌کدام از تصاوير فاش شده آيفون ۱۲ ميني توسط منابع معتبري منتشر نشده و هنوز نمي‌توان آن‌ها را تاييد کرد؛ اما اين شايعه با نزديک شدن به زمان معرفي رسمي، به واقعيت نزديک‌تر مي‌شود. هفته گذشته نيز خبري منتشر کرديم که مبني بر احتمال بر معرفي اين گوشي بود.


چيزي که اين شايعه را قابل قبول‌تر مي‌کند اين است که اپل از قبل محصولاتي با پسوند «ميني» مانند آيپد ميني و مک ميني داشته است؛ بنابراين اولين بار نيست که اين شرکت از نام ميني استفاده مي‌کند. همچنين اين نام‌گذاري کمک مي‌کند که کاربران چهار مدل آيفون ۱۲ که ممکن است ماه معرفي شوند از يکديگر تشخيص دهند.


براساس آنچه که تاکنون مي‌دانيم، علاوه بر نسخه ۵.۴ اينچي آيفون ۱۲ (ميني)، انتظار مي‌رود که دو مدل ۶.۱ اينچي آيفون ۱۲ مکس و آيفون ۱۲ پرو نيز داشته باشيم. اگر شايعه نسخه ميني درست باشد، نسخه مکس فقط آيفون ۱۲ ناميده مي‌شود.

يکي از تفاوت‌هاي دو مدل ۶.۱ اينچي، دوربين‌هاي آن‌ها است و نسخه پرو دوربين‌هاي بهتر و سنسور ليدار (LiDAR) براي بهبود تشخيص عمق و واقعيت افزوده (مانند آيپد پرو) خواهد داشت. همچنين ممکن است صفحه‌نمايش بهتري نيز در اين نسخه به کار گرفته شود.

برترين آيفون ۱۲ نسخه ۶.۷ اينچي پرو مکس است که بزرگ‌ترين و قدرتمندترين نسخه بين اين چهار مدل است. انتظار مي‌رود که اپل از تراشه A14 Bionic مانند آيپد اير روي اين گوشي استفاده کند؛ بنابراين ممکن است عملکرد آن مشابه اين تبلت باشد.

هنوز مشخص نيست که اپل اين گوشي‌ها را چه زماني معرفي مي‌کند؛ اما به نظر مي‌رسد که ۱۳ اکتبر (۲۲ مهر) زمان خوبي براي اين کار باشد.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره

دانلود اپلیکیشن آخرین خبر