نماد آخرین خبر

تلویزیون Realme با پنل SLED به زودی ارایه خواهد شد

منبع
ترنجي
بروزرسانی

ترنجي/ گسترش Realme داراي يک شرکت فناوري است که شاهد ورود آن به بسياري از دسته هاي جديد محصولات است. امروز، آن يکي از محصولات آينده خود يعني Realme Smart TV SLED 4K در اندازه 55 اينچ را ارايه کرده است. همانطور که از اسم محصول مشخص است، تلويزيون Realme با پنل SLED و رزلوشن 4K به زودي ارايه خواهد شد.

تلويزيون Realme
چند ماه پيش بود که اين شرکت تأييد کرد که در حال گسترش نمونه کارها تلويزيون هاي هوشمند خود به بخش پريميوم با مدل 55 اينچي است. به جز اندازه، هيچ جزئياتي به اشتراک گذاشته نشد و Realme نيز در مورد تحولات ساکت بود. امروز، اين شرکت سرانجام در مورد چگونگي تفاوت آن با ساير تلويزيونهاي بازار به عنوان اولين تلويزيون جهان با پنل SLED صحبت کرد.

فناوري SLED اصطلاحي انحصاري است که توسط Realme براي اشاره به محصول جديدي از پنل هاي LED ساخته شده است که توسط John Rooymans ، مدير دانشمند SPD (توزيع برق طيفي) توليد شده است. در مقايسه با نمايشگرهاي سنتي LED يا حتي QLED ادعا مي شود که SLED داراي گستره رنگي وسيع تر و تابش نور آبي کمتري است.


 پنل SLED
برند Realme توضيح مي دهد که صفحه هاي معمولي داراي نور پس زمينه آبي هستند که سپس به رنگ هاي ديگر تبديل مي شوند. در مقايسه، يک پنل SLED در مرحله اوليه از ماتريس نور پس زمينه RGB استفاده مي کند، بنابراين از ميزان نور آبي و اثرات مرتبط با آن، همراه با نمايش طبيعي تر رنگ ها با فناوري SPD مي کاهد.

علاوه بر اين، همچنين طيف وسيع تري از رنگ را با پوشش 108 of فضاي رنگ NTSC امکان پذير مي کند. اين باعث مي شود دقت رنگ بالاتر براي تصاوير واقعي در کنار توانايي ارائه رنگ بيشتر از تلويزيون هاي استاندارد وجود داشته باشد.

همچنين از توزيع رنگ متعادل تري در پيکسل هاي فرعي قرمز، سبز و آبي برخوردار است. تلويزيون هوشمند Realme با پنل SLED همچنين گواهينامه TUV Rheinland’s Low Blue Light را ارايه کرده است و آنرا به عنوان تنها تلويزيون LED در اين بخش معرفي کرده است.

برند Realme هنوز زمان رونمايي از Smart TV SLED در هند را تأييد نکرده است، اما با ظهور اين اطلاعات اندک، ارايه آن نبايد خيلي دور باشد. نظر شما چيست؟ منتظر تلويزيون خاص Realme هستيد؟

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره

دانلود اپلیکیشن آخرین خبر