نماد آخرین خبر

نسخه بتای سیستم عامل هارمونی ۲.۰ به برخی از گوشی‌های هواوی می‌آید

منبع
ديجياتو
بروزرسانی
نسخه بتای سیستم عامل هارمونی ۲.۰ به برخی از گوشی‌های هواوی می‌آید

ديجياتو/ يکي از مديران ارشد هواوي اعلام کرد نسخه بتاي سيستم عامل هارموني ۲.۰ در سريع‌ترين زمان در آخرين ماه سال ۲۰۲۰ منتشر خواهد شد و در دو ماهه اول سال ۲۰۲۱ به تعدادي از موبايل‌هاي هواوي خواهد آمد.

«Wang Chenglu»، مدير توسعه نرم افزار گروه کسب‌وکار محصولات مصرفي هواوي اعلام کرد نسخه بتاي سيستم عامل هارموني ۲.۰ دسامبر ۲۰۲۰ (آذر تا دي ۹۹) به طور انحصاري براي توسعه‌دهندگان منتشر خواهد شد و پس از پشت سر گذاشتن آزمايش‌هاي مختلف، فوريه سال ۲۰۲۱ (بهمن تا اسفند) به تعدادي از گوشي‌هاي اين شرکت مي‌آيد.

با توجه به توصيفات فوق، گوشي‌هاي هواوي آپديت سيستم عامل هارموني را در نزديک‌ترين زمان در نيمه اول سال ۲۰۲۱ دريافت خواهند کرد. هواوي سپس در طول چند ماه نسخه بتا را آزمايش کرده و نسخه نهايي را منتشر مي‌کند. آنطور که در گزارش آمده، گوشي‌هاي پرچمدار سري P احتمالاً جزو اولين موبايل‌هايي هستند که آپديت اين سيستم عامل را دريافت مي‌کنند.

«Zhi Hao»، رييس کسب‌وکار محصولات مصرفي اينترنت اشياء نيز اعلام کرد تلويزيون‌هاي Smart Screen هواوي جزو اولين محصولاتي خواهند بود که نسخه دوم سيستم عامل هارموني را دريافت مي‌کنند. اواخر شهريور ماه سال ۹۸ اولين تلويزيون هواوي با سيستم عامل هارموني به نام «ويژن» معرفي شد. حال پس از گذشت تقريباً يک سال، Hao از عرضه تلويزيون‌هاي جديد با اين سيستم عامل خبر مي‌دهد.

از آنجا که هواوي تأکيد زيادي بر نقش تلويزيون‌هاي Smart Screen در به ثمر رسيدن استراتژي «18N» دارد، پيش پيني مي‌شود بسياري از مدل‌ها از جمله تلويزيون‌هاي پرچمدار X65 و v55i به سيستم عامل جديد مجهز شوند

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم