نماد آخرین خبر

آیا این کابل شارژر آیفون ۱۲ خواهد بود؟

منبع
ترنجي
بروزرسانی

ترنجي/ شايعات حذف ايرپادز سيمي و سرشارژر از جعبه آيفون ۱۲ را شنيده ايم. اين اتفاق به احتمال زياد رخ مي دهد. امروز تصويري منتشر شده که ادعا مي کند کابل شارژر آيفون ۱۲ خواهد بود که درون جعبه با آن ارايه مي شود. اما آيا واقعا اينطور است؟ بالاخره اپل يک کابل شارژر با کيفيت ارايه مي کند؟!

اپل ممکن است از ارايه هندزفري با سيم و شارژر درون جعبه آيفون ۱۲ امتنا کند تا کار خود را در زمينه کاهش ضايعات الکترونيکي آغاز نمايد، اما شايعات حاکي از آن است که اين شرکت برخي از امتيازات را به مشتريان خود ارائه مي دهد. دقيقاً چطور است؟ از طريق کابل با کيفيت USB-C به لايتنينگ بافته شده. پيش از اين، يک تصوير که لوازم جانبي را نشان مي دهد، ديده شد و اگر مي خواهيد آنچه را که اپل با هر مدل آيفون 12 همراه دارد، از نزديک ببينيد در اينجا برخي از تصاوير دقيق تر آمده است.

براي يادآوري، اپل قبلا هرگز کابلي با طراحي بافته شده را براي هر مدل آيفون يا آيپد ارائه نکرده است، اما از آنجا که شايعه شده است اين شرکت شارژر و گوشي هاي سيمي را خارج مي کند، يک کابل USB-C به Lightning با دوام بسيار باعث مي شود حس اکنون تصاوير جديدي در توييتر به اشتراک گذاشته است نشان مي دهد که اين لوازم جانبي داراي طول مناسبي است و به اندازه کافي محکم به نظر مي رسد تا در برابر سايش و پارگي مقاومت کند.

هيچ صحبتي در مورد هزينه اپل براي کابل بافته شده USB-C به لايتنينگ وجود ندارد اما با توجه به اينکه اين پوشش اضافي آن باعث افزايش هزينه هاي شرکت مي شود ، مشتريان مي توانند در مقايسه با يک کابل غير بافته معمولي هزينه بيشتري براي آن پرداخت کنند. شواهد بيشتري مبني بر اينکه اپل فقط يک کابل شارژ را با آيفون ۱۲ همراه مي کند. ادعاهاي موجود مي گويند که اين قابل در قسمت داخلي بسته بندي پرچمدار است.

به لطف لوازم جانبي کم، که فضاي خالي براي شارژر يا لوازم جانبي صوتي با سيم را از بين مي برد، تنها چيزي که اپل مي تواند پر کند کابل شارژ، برخي برچسب ها و دفترچه ها است. همچنين صحبت هايي مبني بر اينکه يک شارژر 20 وات با آيفون 12 پرو و ​​آيفون 12 پرو ممتاز در اختيار شما قرار مي گيرد نيز وجود داشت، اما به نظر مي رسد اپل عليه آن تصميم گرفته است.

با نگاهي به جديدترين تصاوير، فکر مي کنيد اين کابل بافته شده USB-C به لايتنينگ تا چه مدت در برابر سايش مقاومت مي کند؟ 

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره