نماد آخرین خبر

لنوو هاب جدید خود را رونمایی کرد

منبع
زوميت
بروزرسانی
لنوو هاب جدید خود را رونمایی کرد

زوميت/ لنوو نسخه‌ي جديد هاب ThinkSmart خود را در حالي رونمايي کرد که دنيا بيش‌ازپيش به وجود چنين دستگاهي نياز دارد.
 
دنياگيري کرونا (Covid-19) اهميت کنفرانس‌هاي ويدئويي آنلاين را بيش‌از‌پيش کرده است و در اين دوران که خيلي‌ها دورکار هستند و افراد ديگري کارشان را از داخل شرکت پيش مي‌برند، نياز به اتاق تلکنفرانس (اتاق مجازي) و ابزاري قدرتمند براي ايجاد ارتباط با افراد دورکار و داخل شرکت به اين اندازه احساس نمي‌شد. نسخه‌ي جديد هاب ThinkSmart لنوو از چهار بلندگوي بهبوديافته و داخلي، ميکروفن قدرتمند و صفحه‌نمايش ۱۰/۱ اينچي لمسي با وضوح Full HD تشکيل شده است که بتوانيد راحت‌تر به برنامه و کنترل Microsoft Teams دسترسي داشته باشيد. 

هاب جديد لنوو مکانيزم تک‌کابله دارد که به‌کمک آن مي‌توانيد از تمامي ارتباطات لازم ازجمله کابل برق و کابل شبکه‌ي اترنت و اتصال به مانيتور بزرگ‌تر بهره ببريد. همچنين، مکانيزم تک‌کابله به شما کمک خواهد کرد که ميز کار تميز‌تر و خلوت‌تري داشته باشيد. اين دستگاه به پردازنده Core i5 اينتل با فناوري vPRO مجهز است که نويددهنده‌ي عملکرد مطلوب آن است. 

دستگاه ThinkSmart Hub از سيستم امنيتي ThinkShield و دو سال گارانتي برخوردار است. خدمات پس‌از‌فروش اين دستگاه شامل راهنمايي کامل و نصب و ايرادگيري آن مخصوص تمامي خريداران اين محصول است. نسخه‌ي جديد هاب ThinkSmart لنوو ۱،۸۰۰ دلار قيمت دارد و ماه آينده در بازار عرضه خواهد شد.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره

دانلود اپلیکیشن آخرین خبر