نماد آخرین خبر
  1. برگزیده
موبایل و بازی

آغاز ارائه اینترنت اختصاصی رسپینا با 25% تخفیف ویژه مدارس و مراکز آموزشی

منبع
بازار
بروزرسانی
آغاز ارائه اینترنت اختصاصی رسپینا با 25% تخفیف ویژه مدارس و مراکز آموزشی

بازار/شرکت رسپينا (بزرگترين ارائه‌دهنده اينترنت سازماني در کشور)، شرايط ويژه‌اي را در جهت حمايت از موسسات آموزشي که در شرايط فعلي به آموزش آنلاين و مجازي روي آورده‌اند، فراهم کرده است. در اين طرح، اينترنت اختصاصي رسپينا تا ۲۵٪ تخفيف و بدون محدوديت در حجم و سرعت آپلود به اين موسسات ارائه خواهد شد.

براي اطلاع از شرايط ويژه اين کمپين، لطفا روي اين لينک کليک کنيد و يا با شماره 02191070000 تماس حاصل فرماييد.

 

از ويژگي‌هاي منحصر به فرد اين طرح ويژه، مي‌توان به موارد زير اشاره کرد:

  • تا 25% تخفيف اينترنت اختصاصي رسپينا
  • بدون محدوديت در حجم و ترافيک
  • با سرعت آپلود نامحدود

 

رسپينا همچنين به منظور سهولت در برقراري ارتباط، راهکار تلفن ثابت سازماني خود با نام نکسفون را با تخفيف 50% به مدارس و مراکز آموزشي ارائه مي‌کند که علاوه بر نصب و راه‌اندازي رايگان، تعرفه‌ تماس آن نيز تا 50% ارزان‌تر از تعرفه روش‌هاي سنتي است. اين سرويس امکان دسترسي از منزل و يا همه نقاط کشور را نيز دارد و بسياري از نيازمندي‌هاي موسسات آموزشي را برطرف مي‌کند.

سرويس پهناي باند اختصاصي رسپينا، خدمتي است که امکان دسترسي مدارس، دانشگاه‌ها و موسسات آموزشي را به اينترنت پرظرفيت با سرعت بالا، تاخير کم و کيفيت مطلوب فراهم مي‌سازد. اين سرويس کاملا اختصاصي بوده و کيفيت آن در تمامي ساعات شبانه‌روز تضمين مي‌شود.

رسپينا هم‌اکنون با دارا بودن بيش از 460 پاپ‌سايت مجهز در سراسر کشور بيشترين پهناي باند اختصاصي اينترنت در ايران را به سازمان‌هاي متعدد خصوصي و دولتي ارائه مي‌کند و بيش از 80% بزرگترين سازمان‌هاي کشور خدمات ارتباطي خود را به دليل پايداري و سرعت سرويس از رسپينا تهيه مي‌کنند.

جهت تکميل فرم و دريافت مشاوره رايگان اينجا کليک کنيد.

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره