گیم فا/ شرکت نینتندو امروز هم دست به کار شد و برای آشنایی بیشتر بازی‌بازان با بازی Pikmin 3 Deluxe، تریلر جذاب و بامزه‌ای را از آن در دسترس قرار داد. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات تکمیلی به همراه این تریلر باشید.

Pikmin 3 Deluxe عنوانی در سبک‌ ماجراجویی است که گیم‌پلی منحصربه‌فرد و بسیار بامزه‌ای دارد. در این بازی باید هدایت موجودات دوست داشتنی و کوچکی را به دست گرفته و راهی سفری طولانی شوید. در این راه مهارت‌های مختلفی را آموخته و آیتم‌هایی را به منظور پیشروی بهتر کسب خواهید کرد.

این عنوان ابتدا در سال ۲۰۱۳ میلادی برروی کنسول Wii U عرضه شد و استقبال نسبتا خوب بازی‌بازان را هم در پی داشت. حال تیم سازنده تصمیم گرفته است تا نسخه‌ی بهبود یافته‌ی آن با کیفیت و تجهیزات بیشتر بسازد و باید دید که واکنش بازی‌بازان در این زمینه چه خواهد بود. گفتنی است که شرکت نینتندو وظیفه‌ی نشر آن را به عهده خواهد داشت.

همان‌طور که در گذشته گفته شده بود، بازی Pikmin 3 Deluxe قرار است در تاریخ ۹ آبان ۱۳۹۹ (۳۰ اکتبر ۲۰۲۰ میلادی) برروی کنسول نینتندو سوییچ منتشر شود. ضمنا این نسخه تمام بسته‌های الحاقی که تاکنون برای بازی عرضه شده‌اند را هم شامل خواهد شد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم