ترنجی/ گوگل Pixel 5 ممکن است با وجود صفحه پانل انعطاف پذیر OLED از اسکنراثر انگشت در صفحه برخوردار نباشد، اما ممکن است یک جزئیات جزئی وجود داشته باشد که مردم متوجه نشده باشند. گفته می شود که پیکسل ۵ یک بلندگوی زیر نمایگشر در قسمت بالایی دارد. این موضوع در معرفی رسمی عنوان نشده بود اما در دفترچه راهنما وجود دارد.

گوگل علاوه بر اینکه در برجسته ساختن طرح تقریباً بکر این پرچمدار که از حاشیه های متقارن تشکیل شده است، ساکت بود، این واقعیت را که Pixel 5 از یک بلندگوی جلوی صفحه استفاده می کند را نیز رسما اعلام نکرد.

در ظاهر سخت افزاری Google Pixel 5 هیچ بلندگوی بالایی قابل مشاهده نیست.

این فقط یکی از مواردی است که اتفاقی از دست رفته است زیرا صادقانه بسیار ناچیز است و می توان بخاطر بی توجهی به آن بخشیده شد! صرف نظر از این، ما باید Google را برای انتخاب آن تمجید کنیم زیرا قسمت جلوی Pixel 5 را حتی بیشتر تصفیه می کند. با توجه به نمودار سخت افزاری فاش شده در Reddit ، که به صفحه پشتیبانی گوگل برای جدیدترین مدل های Pixel منتهی می شود، می توانید برچسب های برجسته هر منطقه در Pixel 5 مشاهده کنید.

به طور معمول، جایی که دوربین های جلو با سوراخ نمایشگر در مرکز پیدا می شوند، به نظر می رسد بلندگوی بالای صفحه در جای خود قرار دارد. مطابق نمودار، به نظر می رسد که میکروفون در قسمت بالایی وجود دارد، اما به نظر می رسد این اجزا حتی در رندرهای موجود در Google Store کاملاً پنهان هستند. این احتمال وجود دارد که Google از یک بلندگوی پیزوالکتریک استفاده کند که صفحه را می لرزاند تا صدا تولید کند. بسته به کیفیت بلندگو، کاربران ذکر کرده اند که در برخی موارد کیفیت صدا بهتر است.

طبق نمودار سخت افزاری لو رفته، گوگل Pixel 5 از یک بلندگوی روبرو در بالای صفحه استفاده می کند

صرف نظر از تصمیمی که گوگل در استفاده از بلندگو روی صفحه نمایش در Pixel 5 اتخاذ کرده، این که این شرکت در مورد ارائه این تغییرات در ارائه صحبت نکرد، ما را آزار می دهد. در صورت تعجب، در مورد پشتیبانی از شبکه های mmWave 5G نیز صحبتی نشده است، و این ویژگی در Pixel 5 و Pixel 4a 5G وجود دارد ، علی رغم اینکه قیمت نسبتا پایین آنها در مقایسه با رقبا است.

ما مطمئناً از تلاش هایی که تیم سخت افزاری گوگل برای ارائه یک دستگاه دست ساز با کیفیت بالا انجام داده قدردانی می کنیم، حتی اگر طراحی دوربین سلفی درون سوراخ چیزی غیرعادی نیست. امیدوارم که غول فناوری بتواند در محصولات آینده نیز به همان جزئیات توجه داشته باشد، و حتی اگر Google در ارائه های آینده این جزئیات را ذکر نکند ، همیشه می توانید روی اینترنت حساب کنید تا متوجه این تغییرات شوید.

نظر شما درباره این تصمیم گوگل چیست؟ به نظر می رسد گوگل پیکسل ۵ کم ایرادترین طراحی ۳ سال اخیر این شرکت باشد!

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم