ترنجی/ انتظار می رود OnePlus 8T در ۲۳ مهر ۹۹ معرفی شود و حضور این گوشی طی هفته های گذشته در بازار شایعات باید عادی باشد. ما اخیرا مجموعه ای از رندرها را فاش کردیم که مجموعه ای از دوربین را نشان می دهد و اکنون یک سازنده قاب تصویر دیگری به ما می دهد. اجازه بدهید ببینیم این دایره درون مجموعه دوربین OnePlus 8T چیست؟

پس از یک اظهار سریع، ما این عکس ها را برخلاف رندرهای قبلی می دانیم اما مطمئناً به نظر واقعی می رسد. این تلفن در داخل قاب قرار گرفته است – بنابراین قضاوت در مورد رنگ دقیق آن دور از ذهن است. اما عکس ها نمای دقیق تری از سیستم دوربین به ما می دهند.

برخلاف نمای کلی ترOnLeaks، در این تصاویر می توانید مشخص کنید که چه چیزی کجاست. مانند اندازه عناصر شیشه ای، زاویه فوق العاده گسترده در بالا، دوربین اصلی در وسط. پس از آن احتمالا دوربین ماکرو زیر آنها با سنسور عمق در سمت راست است. یعنی اگر آن گزارش دیگر در پیکربندی دوربین، که به نظر می رسد وجود داشته باشد، صحیح باشد.

اما آن قسمت حلقه الماس مانند دور آنچه ما فقط دوربین ماکرو می نامیم، چیست؟ آیا می تواند یک فلش برای روشن کردن سوژه های نزدیک شما باشد؟ یا اینکه صرفاً یک نماد طراحی است؟ ما به طور طبیعی در حال ریشه یابی هستیم.

درست بالای دوربین عمق سنج، یک فلاش LED دوتایی وجود دارد، اما اینکه این عنصر بعدی چیست، همچنان نامشخص است. این می تواند به خوبی یک فلاش دوتایی LED دیگر با دمای نور متفاوت باشد. یا می تواند یک سنسور اضافی باشد که دمای نور را بخواند و به تعادل رنگ سفید کمک کند.

به غیر از این، ما شاهد هستیم که طرح کلیدهای OnePlus 8 منتقل شده است. دکمه روشن / خاموش و نوار لغزنده اعلان در سمت راست قرار دارد، دکمه تنظیم صدا در سمت چپ تلفن قرار دارد.

مشخصات شایعه شده OnePlus 8T شامل یک صفحه نمایش 6.55 اینچی ۱۲۰ هرتزی AMOLED (که یکی از آن به طور رسمی تأیید شده است)، چیپست Snapdragon 865 (غیر پلاس) و شارژ 65W است.

نظر شما چیست؟ این دایره می تواند چه چیزی باشد؟ به نظر من همان فلش منتطقی تر است و پیش از این در موتورولا One 5G دیده بودیم.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم