نماد آخرین خبر

طراحی ال جی K92 5G در یک رندر لو رفت

منبع
ترنجي
بروزرسانی

ترنجي/ ال جي مانند سامسونگ، يک شرکت کره اي است، بازيگر بزرگي در بازار گوشي هاي هوشمند نيست. از آنجا که اين شرکت نمي تواند در بخش رده بالا رقابت کند، بيشتر در ميان رده تمرکز کرده و محصولات منحصر به فردي مانند LG Wing را به بازار عرضه کرده است. اکنون، طبق اطلاعات جديد اين شرکت به زودي يک دستگاه ديگر را در سبد گوشي هاي ارزان قيمت 5G خود در قالب LG K92 5G اضافه خواهد کرد. طراحي ال جي K92 5G در يک رندر لو رفته است.

تلفن هاي هوشمند اقتصادي و ميان رده LG تحت سري Q و K قرار مي گيرند. در ماه آگوست، اين شرکت LG Q92 5G را به عنوان اولين تلفن 5G از سري Q راه اندازي کرد. اکنون، غول الکترونيکي کره جنوبي مي تواند به زودي LG K92 5G را با طراحي منحصر به فرد به عنوان اولين تلفن هوشمند 5G در سري K عرضه کند.

رندر پيوست شده توسط ايوان بلاس در بستري به نام Voice به اشتراک گذاشته شد. به گفته وي، اين دستگاه توسط Cricket Wireless در آمريکا فروخته خواهد شد. متأسفانه ، او چيزي در مورد مشخصات آن ذکر نکرد.

به هر حال، با توجه به رندرها، LG K92 5G به دلايلي از يک دوربين چهارگانه 64 مگاپيکسلي استفاده مي کند که به صورت ماتريس دقيق و فلش چهار LED تنظيم شده است. علاوه بر اين، در جايي که دوربين قرار دارد، ميزان رنگ دستگاه تيره تر و با برند هاي Cricket و LG در زير آن روشن تر مي شود.

اگرچه تلفن به نظر مي رسد داراي پشتي شيشه اي و قاب فلزي است، اما ما نمي توانيم احتمال پلي کربنات بودن آنها با پوشش ها را رد کنيم. در سمت روشن تر، برخلاف اکثر گوشي هاي اين روزها ، از يک هدفون 3.5 ميلي متري بهره خواهد برد.

نکته آخر اينکه ، کليدهاي تنظيم صدا و يک کليد اختصاصي دستيار Google در سمت چپ قرار دارند، در حالي که يک دکمه روشن / خاموش با سنسور اثر انگشت تعبيه شده در سمت راست قرار دارد.

نظر شما درباره طراحي احتمالي ال جي K92 5G چيست؟

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره