نماد آخرین خبر

آیا فضای خالی SSD پلی استیشن 5 حدودا ۶۴۴ گیگابایت خواهد بود؟

منبع
زومجي
بروزرسانی

زومجي/ به‌تازگي تصاويري فاش شده‌ است که نشان مي‌دهد کنسول نسل نهمي پلي استيشن 5 سوني در حدود ۶۴۴ گيگابايت از مجموع ۸۲۵ گيگابايت فضاي ذخيره‌سازي خود را به گيمر ارائه مي‌دهد.
   
کنسول‌هاي نسل نهمي سوني و مايکروسافت در آينده‌اي نزديک به بازار عرضه مي‌شوند و اکنون تقريبا تمامي اطلاعات مربوط به آن‌ها را مي‌دانيم. دو شرکت موردبحث، سخت در تلاش هستند تا با کنسول‌هاي پلي استيشن 5 (Sony PlayStation 5) و ايکس باکس سري ايکس و سري اس تجرب لذت‌بخشي را در صنعت بازي‌هاي ويديويي براي طرفداران خود رقم بزنند.

اگر اخبار را دنبال کرده باشيد، احتمالا اطلاع داريد که چندي پيش خبري منتشر شد که مايکروسافت در کنسول بازي ايکس باکس سري ايکس که با حافظه‌ ذخيره‌سازي يک ترابايتي روانه‌ي بازار مي‌شود، تنها ۸۰۲ گيگابايت را براي گيمرها دردسترس قرار مي‌دهد و ۲۰۰ گيگابايت نيز به داده‌هاي سيستم‌عامل مربوط است.

در حالي‌که قرار است تا کمتر از دو ماه ديگر، کنسول‌هاي نسل نهمي به بازار عرضه شوند، در جديدترين اخبار بازي، ساعاتي پيش تصاويري منتشر شد که نشان مي‌دهند ۶۴۴ گيگابايت از فضاي پلي استيشن 5 دردسترس کاربران قرار مي‌گيرد. البته تا اين لحظه هنوز واکنشي از طرف سوني و تيم پلي استيشن 5 در اين خصوص ارائه نشده است و به‌همين دليل نمي‌توان با اطمينان از اين تصاوير صحبت کرد.

با اينکه کيفيت تصاوير زير بسيار پايين است؛ اما رابط کاربري PS5 نيز در اين تصاوير تاحدي قابل رؤيت است.

حال بايد منتظر ماند و ديد طي روزهاي آينده سوني بالاخره چه زماني قرار است سکوت خود را بشکند و اطلاعات جزئي و تکميلي کنسول نسل آينده خود را به‌صورت رسمي منتشر کند.

ديدگاه شما کاربران در اين زمينه چيست؟

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره