نماد آخرین خبر
  1. برگزیده
موبایل و بازی

واتس اپ در حال آزمایش یک قابلیت کاربردی

منبع
انتخاب
بروزرسانی
واتس اپ در حال آزمایش یک قابلیت کاربردی

انتخاب/ واتساپ در حال بررسي يک گزينه جديد است که ويژه پيام‌هاي گروهي است. اين گزينه با عنوان «هميشه بي صدا» شناخته مي‌شود. درواقع با کمک اين گزينه براي چت‌هاي آزار دهنده گروهي مي‌توان به وضعيت بي صداي هميشگي رسيد.

گپ‌هاي گروهي يک روش مفيد براي مکالمه همزمان با افراد بي شماري است و در بعضي شرايط مي‌تواند بسيار مفيد واقع شود.

اگر در يک چت گروهي هستيد که هرگز ساکت نمي‌ماند و اعلان‌هايي به صورت بي وقفه به شما نشان مي‌دهند، ممکن است از شنيدن اين که واتساپ به دنبال راه‌هايي براي بيصدا کردن اين چت‌ها براي هميشه است خوشحال شويد. طبق اطلاعات وب سايت خبري WhatsApp WABetaInfo، اين پيام رسان محبوب در حال کار روي ويژگي جديدي است که مي‌تواند به کاربران اجازه دهد با بي صدا کردن آن‌ها براي هميشه چت‌هاي آزار دهنده را مسدود کرد.

در حال حاضر، طولاني‌ترين زماني که واتساپ به شما اجازه مي‌دهد تا يک گپ را بي صدا کنيد يک سال است، اما اين شرکت به تازگي يک به روزرساني بتاي جديد براي اندرويد منتشر کرده است که از گزينه جديد "هميشه بي صدا" استفاده مي‌کند، اين گزينه به آزمايش کنندگان اجازه مي‌دهد تا براي هميشه يک چت را ناديده بگيرند.

WABetaInfo در يک پست آنلاين گفت: «اين ويژگي امروز براي آزمايش کنندگان بتا در حال نمايش است. اگر اين ويژگي ظاهر نشد، لطفاً صبور باشيد و اين گزينه را ظرف چند روز دريافت خواهيد کرد.»

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره