نماد آخرین خبر

هارمونی همراه گوشی‌های مجهز به Kirin 9000 5G خواهد بود

منبع
کليک
بروزرسانی

کليک/ طبق اطلاعات منتشر شده در يک وب سايت چيني، سيستم عامل هارموني هوآوي براي اولين بار همراه با گوشي‌هاي مجهز به Kirin 9000 5G وارد بازار خواهد شد. 

شرکت هوآوي به دنبال اين است که سيستم عامل اختصاصي خود به نام هارموني را براي گوشي هاي هوشمند منتشر کند. قبلا اعلام کرده بود که اين سيستم عامل براي اولين بار در يکي از گوشي‌هاي سال 2021 وارد بازار خواهد شد. طبق گزارشي که اخيرا منتشر شده است، اين سيستم عامل با گوشي‌هاي مجهز به تراشه Kirin 9000 5G همراه خواهد شد.

طبق اطلاعات منتشر شده در يک وب سايت چيني، اولين سري گوشي‌هاي هوآوي با اين سيستم عامل اختصاصي، گوشي‌هاي مجهز به تراشه Kirin 9000 5G خواهند بود. همچنين در ادامه، گوشي‌هايي با تراشه‌هاي Kirin 990 5G و Kirin 990 و Kirin 985 و 980 و 820 و 810 و حتي 710 مجهز به اين سيستم عامل خواهند شد. 

در واقع مي‌توان گفت که گوشي‌هاي هوآوي ميت 40 هوآوي اولين سري گوشي‌هاي هوشمند با سيستم عامل اختصاصي هواوي خواهند بود. همچنين مي‌توان انتظار داشت که گوشي هوآوي P40 پرو دومي سري گوشي هوآوي با اين سيستم عامل باشد. متاسفانه هنوز تاريخ رسمي رونمايي از اين گوشي‌ها مشخص نشده است و بايد منتظر اخبار رسمي اين شرکت باشيم.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره