نماد آخرین خبر

آماری از تعداد بازی‌بازان بازی Genshin Impact منتشر شد

منبع
گيم فا
بروزرسانی
آماری از تعداد بازی‌بازان بازی Genshin Impact منتشر شد

گيم فا/ شرکت ميهويو (miHoYo) پس از گذشت تنها چهار روز از انتشار بازي Genshin Impact، دست به کار شد و آماري از تعداد بازي‌بازان آن را در دسترس قرار داد که مي‌تواند جالب توجه باشد. در ادامه مي‌توانيد شاهد جزئيات تکميلي مربوط به اين خبر باشيد.

Genshin Impact از سري آثار نقش‌‌‌آفريني و اکشن به صورت رايگان است که در آن بايد در دنيايي به نام Teyvat به ماجراجويي پرداخته و سفرتان را آغاز کنيد. سلاح‌ها و امکانات جالبي نيز در اختيارتان قرار مي‌گيرد تا از آن‌ها به درستي در مقابل دشمنان فراوانتان بهره ببريد. از ويژگي‌هاي خوب اين بازي مي‌توان به تنوع در شخصيت‌ها و توانايي‌ها اشاره کرد و ضمنا از داستان خوبي هم برخوردار است و احتمالا اين قضيه موجب جلب رضايت بازي‌بازان خواهد شد. از ديگر نکات برجسته‌ي اين عنوان بايد رمز و رازهاي فراوان موجود در گيم‌پلي، بخش آنلاين و امکان سفر و شکار را نام برد. لازم به ذکر است که ميهويو به صورت همزمان وظيفه‌ي ساخت و انتشار آن را به عهده داشته است.

طبق اعلام تيم سازنده، آگاه شديم که Genshin Impact تاکنون بيش از ۱۷ ميليون بار توسط دارندگان گوشي‌هاي هوشمند دريافت و تجربه شده که در نوع خود آمار بي نظيري به حساب مي‌آيد. ضمن اين که بازي برروي پلتفرم‌هاي ديگري هم در دسترس قرار دارد و قطعا عده‌ي بيشتري هم‌اکنون مشغول تجربه‌ي آن هستند.

همچنين اين تيم قصد دارد تا به منظور افزايش محبوبيت بازي، برنامه‌هايي نظير انتشار به‌روزرساني‌ها و عرضه‌ي آن برروي کنسول نينتندو سوييچ را عملي کند. Genshin Impact هم‌اکنون برروي پلتفرم رايانه‌هاي شخصي، کنسول پلي‌استيشن ۴ و سيستم عامل‌هاي اندرويد و iOS در دسترس قرار دارد.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره