نماد آخرین خبر
  1. برگزیده
موبایل و بازی

ترتیب انتشار سیستم عامل هارمونی برای محصولات هوآوی فاش شد

منبع
جي اس ام
بروزرسانی
ترتیب انتشار سیستم عامل هارمونی برای محصولات هوآوی فاش شد

جي اس ام/ بر اساس گزارش يک افشاگر، حالا احتمالا مي‌دانيم که هوآوي محصولات خود را با چه ترتيبي به سيستم عامل هارموني مجهز مي‌کند.
هفته پيش اعلام شد که گوشي‌هاي هوآوي از ابتداي سال ۲۰۲۱ سيستم عامل هارموني را دريافت خواهند کرد. حالا گزارشي تازه منتشر شده که برنامه زمان‌بندي اين شرکت براي انتشار سيستم عامل اختصاصي خود را فاش مي‌کند. بر طبق اين زمان‌بندي محصولات مجهز به تراشه Kirin 9000 5G اولين دستگاه‌هايي خواهند بود که HarmonyOS را مي‌گيرند.

بر اساس اعلام افشاگري به‌نام Courage Digital King، نخستين گروه از محصولاتي که هارموني براي آن‌ها منتشر مي‌شود دستگاه‌هاي مجهز به Kirin 9000 5G خواهند بود. در ادامه اين سيستم عامل براي Kirin 990 5G و برخي از تراشه‌هاي Kirin 990 عرضه مي‌شود. سپس به‌ترتيب نوبت Kirin 985 و برخي از تراشه‌هاي Kirin 820 مي‌رسد. در فاز چهارم بخش ديگري از تراشه‌هاي Kirin 820 و بعد 980 و گروه آخر تراشه‌هاي 990 هستند که هارموني را دريافت مي‌کنند. در نهايت نيز تراشه‌هاي Kirin 880 و بخشي از 710 به اين سيستم عامل دسترسي پيدا مي‌کنند.

با توجه به اين‌که Kirin 9000 5G در ابتداي اين صف قرار گرفته، سري ميت ۴۰ اولين خانواده‌اي خواهد بود که هارموني را دريافت مي‌کند. در ادامه احتمالا هوآوي P40 پرو را خواهيم داشت که از تراشه Kirin 990 5G برخوردار است. اين فرآيند احتمالا به‌تدريج و طي چند ماه انجام خواهد شد.


متاسفانه فعلا نمي‌توانيم اين گزارش را قطعي تلقي کنيم و بايد منتظر گزارش‌هاي بيشتري براي تاييد آن بمانيم. منتها احتمالا با معرفي سري ميت ۴۰ اطلاعات جديدي در اين رابطه منتشر خواهد شد.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره