نماد آخرین خبر

آپدیت One UI 3.0 گلکسی S20 به صورت عمومی ارایه شد

منبع
ترنجي
بروزرسانی

ترنجي/ اندرويد ۱۱ بسياري از ويژگي هاي جذاب جديد را با خود به همراه دارد، اما اکثر گوشي ها هنوز اين ويژگي ها را ندارند. سامسونگ آپديت One UI 3.0 مبتني بر Android 11 خود را براي توسعه دهندگان در حال آماده سازي ارايه بتا گسترده تر آزمايش کرده است و اکنون به نظر مي رسد اولين نسخه بتا عمومي از راه رسيده است.

نسخه ZTJ3 از One UI 3 در حال حاضر در دسترس دارندگان دستگاه هاي Galaxy S20 ، S20 Plus و S20 Ultra است. ما ليست کاملي از تغييرات موجود در به روزرساني را در اوايل ماه جاري منتشر کرديم، اما موارد برجسته شامل طراحي بصري جديدي از مکانهايي است که اغلب از آن بازديد مي کنيد مانند صفحه اصلي و صفحه اعلان ها، بهبود عملکرد که مي تواند باعث سريعتر شدن برنامه ها در هنگام تخليه باتري کمتر و موارد ديگر شود. حريم خصوصي و کنترل Digital Wellbeing که اندرويد ۱۱ را نيز به ارمغان مي آورد.

در حالي که به نظر مي رسد به روزرساني بتا در کره جنوبي آغاز مي شود، سامسونگ تأييد کرده است که برنامه بتا One UI 3 در ايالات متحده ، چين ، هند ، آلمان ، لهستان و انگليس نيز در دسترس خواهد بود. اگرچه زمان بندي ممکن است بسته به منطقه باشد. اکنون که روند رو به رشدي مشاهده شده است، طولي نمي کشد که بتا به مناطق ديگر برسد.

شما اهل ورود به برنامه آزمايشي هستيد؟

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره