نماد آخرین خبر

فروش بازی Mortal Kombat 11 از مرز ۸ میلیون نسخه عبور کرد

منبع
گيم فا
بروزرسانی
فروش بازی Mortal Kombat 11 از مرز ۸ میلیون نسخه عبور کرد

گيم فا/ از زمان عرضه‌ي Mortal Kombat 11 تا به حال، استوديوي ندررلم (NetherReal) به‌روزرساني‌ها، محتوا و بسته‌هاي الحاقي مختلفي براي اين بازي منتشر کرده است. در همين حال، اخيراً آمار جديدي از فروش اين عنوان بازي منتشر شده است که قابل توجه به نظر مي‌رسد.

آقاي اد بون (Ed Boon)، خالق سري Mortal Kombat، در توييتر خود اعلام کرد که آمار فروش بازي Mortal Kombat 11 از مرز ۸ ميليون نسخه عبور کرده است. اگرچه آمار ارائه شده باعث نمي‌شود که اين بازي را به يکي از پرفروش‌ترين بازي‌هاي تاريخ تبديل کند، اما همچنان آمار بسيار خوبي براي يک بازي مبارزه‌اي محسوب مي‌شود. در حقيقت، Mortal Kombat 11 يکي از پرفروش ترين بازي هاي سال ۲۰۱۹ بود و نشان مي‌دهد اين فرنچايز همچنان از محبوبيت بالايي برخوردار است.

اد بون علاوه بر اعلام آمار فروش، به محتواي جديدي Mortal Kombat 11 که احتمالاً به‌زودي براي اين بازي عرضه خواهد شد، اشاره کرد. اين احتمال وجود دارد که يک نسخه‌ي ارتقا يافته از اين بازي براي کنسول‌هاي نسل بعدي پلي‌استيشن ۵ و اکس‌باکس سري اکس عرضه شود. با توجه به موفقيت اين بازي، عرضه‌ي آن برروي کنسول‌هاي نسل جديد منطقي به نظر مي‌رسد.

با توجه به شواهد ارائه شده، به نظر مي‌رسد احتمال اضافه شدن يک شخصيت جديد به بازي Mortal Kombat 11 وجود دارد. اخيراً شايعاتي در خصوص اضافه شده رمبو (Rambo) به عنوان شخصيت و مبارز جديد منتشر شده است. با توجه به اين که شخصيت‌هايي مانند Terminator در اين بازي حضور دارند، احتمال اضافه شدن شخصيت رمبو دور از ذهن نيست. هر چند تاکنون چيزي به صورت رسمي در اين خصوص اعلام نشده است.

طبق اطلاعات تاييد شده، استوديوي ندررلم در حال کار برروي يک عنوان جديد است. پيش از اين شايعاتي در مورد معرفي بازي Injustice 3 در رويداد DC Fandome منتشر شده بود که در نهايت تکذيب شد. با اين حال، بازي بعدي اين استوديو يک عنوان متفاوت از آثار قبلي آن خواهد بود.

بازي Mortal Kombat 11 هم‌اکنون برروي کنسول‌هاي پلي‌استيشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رايانه‌هاي شخصي در دسترس قرار دارد.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره