نماد آخرین خبر

دوربین امنیتی که با یک بار شارژ ۶ ماه کار می‌کند

منبع
مهر
بروزرسانی
دوربین امنیتی که با یک بار شارژ ۶ ماه کار می‌کند

مهر/ يک شرکت تجاري از توليد دوربيني امنيتي به نام پرو ۴ خبر داده که با يک بار شارژ به مدت ۶ ماه قابل استفاده است. دوربين يادشده به طور مستقيم به شبکه واي فاي متصل مي‌شود.

شرکت آرلو دو دوربين امنيتي بي سيم جديد عرضه کرده که يکي پرو ۴ نام دارد و قادر به ضبط تصاوير فوق دقيق با فناوري اچ دي آر و با عمق ميداني ۱۶۰ درجه است. اين دوربين ۲۰۰ دلار قيمت دارد.

دوربين ديگر به نام الترا ۲ نيز مي‌تواند تصاوير دقيقي با استفاده از فناوري اچ دي آر ضبط کند. عمق ميداني اين دوربين ۱۸۰ درجه است. اين دوربين به طور خودکار بر روي سوژه‌ها متمرکز شده و آنها را تعقيب مي‌کند. اين دوربين ۳۰۰ دلار قيمت دارد.

هر دو دوربين از قابليت ضبط تصاوير رنگي در شب و ديد در شب برخوردارند و يک کانال صوتي دو طرفه نيز براي آنها در نظر گرفته شده تا بتوان با استفاده از آنها با هر کسي ارتباط صوتي برقرار کرد. آژير هوشمند اين دوربين‌ها نيز به صورت خودکار و به شيوه کنترل از راه دور به صدا درمي‌آيد.

هر دو دوربين با يک بار شارژ تا شش ماه قابل استفاده هستند و با دستيارهاي صوتي الکساي آمازون، گوگل اسيستنت و غيره سازگاري دارند. اين دوربين‌ها را مي‌توان به ديگر سيستم‌هاي هوشمند خانگي نيز متصل کرد.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره