نماد آخرین خبر
  1. برگزیده
موبایل و بازی

گلکسی Z Fold 3 یک قابلیت جالب خواهد داشت

منبع
ترنجي
بروزرسانی

ترنجي/ سامسونگ Galaxy Z Fold 2 قطعاً يکي از محبوب ترين دستگاه هاي موجود در بازار است. اگر اين يک وصيت نامه باشد، مي توانيم سامسونگ را ببينيد که در نهايت تلفن هاي هوشمند معمولي را به نفع تاشو کنار مي زند، اما اين هنوز اتفاق نمي افتد. گوشي تاشو نه تنها براي توليد کننده گران تر است، بلکه در حال حاضر يک محصول خوب است. در همين حال، ممکن است آخرين اخباري که درباره Galaxy Fold 3 داريم، کاربران بيشتري را به خود جلب کند. گفته مي شود که گلکسي زد فولد ۳ در بخش لولا يک ميله نوري LED خواهد داشت.

گوشي تاشو Galaxy Z Fold 3 مي تواند يک نوار سبک در لولا ايجاد کند که به عنوان يک LED اعلان غول پيکر عمل کند. اکنون گفتن اين که سامسونگ نوآوري درستي ندارد صحيح نيست چرا که، اين شرکت در حال بهبود قابليت هاي خود با هر نسل است و در حالي که Galaxy Z Fold 2 و Galaxy Z Flip دو چشمگيرترين طرح هستند.

سامسونگ Galaxy Z Flip 2 با تراشه Snapdragon 875 مي تواند بالاترين عملکرد را داشته باشد. سامسونگ مي تواند از دوربين درون سوراخ نمايشگر کوچکتر استفاده کند.

گفته مي شود که Galaxy Z Fold 3 يک دستگاه حتي بهتر و ديوانه کننده خواهد بود که داراي پيشرفت هاي بيشماري در خارج و زير کاپوت است.

يکي از تغييراتي که در قسمت خارجي ايجاد خواهد شد، شامل اضافه شدن يک ميله نور LED است که به عنوان يک نشانگر LED کار مي کند و اين دقيقاً روي لولا خواهد بود. در صورتي که به خاطر نداريد، Galaxy Z Fold 2 رنگ هاي لولايي قابل تنظيم را ارائه داده است، بنابراين سامسونگ اکنون قدم منطقي بعدي را برمي دارد.

اکنون مي توان همه اينها را به عنوان يک شايعه پرچم گذاري کرد و ناديده گرفت، اما سامسونگ الکترونيک يک برنامه ثبت اختراع براي “دستگاه الکترونيکي شامل نشانگر” ثبت کرد. اين اسناد 44 صفحه اي سپس توسط WIPO (سازمان جهاني مالکيت معنوي) در اول اکتبر منتشر شد. منبع ما اطلاعات و نمودارهاي نشان داده شده در پرونده را گرفته و ساخت خود را در مورد نحوه کار ايجاد کرده است.

اکنون واضح است که اين فقط يک رندر است، اما با استفاده از اطلاعاتي که در مستندات سامسونگ ارائه شده، ساخته شده است. گفته مي شود Galaxy Z Fold 3 اولين دستگاهي است که از اين ويژگي برخوردار است. راستش را بخواهيد، کاملاً امکان پذير است ، حتي اگر در نهايت کمي ضخيم تر شوند ، و واقعا خوب به نظر مي رسد. آخرين پرچمدار سامسونگ با نشانگر LED سري Galaxy S9 بود و سامسونگ آن را رسما از دستگاه هاي آينده حذف کرد.

با اين حال، در زمان نوشتن اين مطلب اين احساس مي شود که اين ممکن است کاملاً محدود به دستگاه هاي تاشو باشد، زيرا من نمي توانم ببينم که چگونه مي توان اين را بر روي سري Note يا سري S پياده سازي کرند، اما اين هنوز هم يک ويژگي بسيار جالب است. اين اطلاعات همچنين نشان مي دهد که ميله نور مي تواند رنگ ها را تغيير دهد، که يک امر بديهي است.

در زمان نوشتن اين مقاله، ما اطلاعات زيادي در مورد Galaxy Z Fold 3 نداريم، اما با توجه به موفقيت Z Fold 2 مطمئنا چيزي است که ما مشتاقانه منتظر آن هستيم.

نظر شما درباره اين حق اختراع سامسونگ چيست؟

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره