نماد آخرین خبر

چه زمانی آیفون های 12 معرفی خواهند شد؟

منبع
سخت افزار
بروزرسانی
چه زمانی آیفون های 12 معرفی خواهند شد؟

سخت افزار/ اپل سرانجام دعوت‌نامه رويداد آنلاين بعدي خود را منتشر کرد و حالا مي‌دانيم که بايد 13 اکتبر (22 مهر) ساعت 8 و 30 دقيقه شب در انتظار معرفي آيفون هاي 12 اين شرکت باشيم.

مانند رويدادهاي دو سال اخير اپل، آيفون‌هاي 12 اين شرکت هم در اپل پارک رونمايي خواهند شد. با اين تفاوت که مراسم امسال مهماني نخواهد داشت و همه چيز به صورت آنلاين برگزار مي‌شود.

پوستري که اپل براي رونمايي اين محصولات منتشر کرده، طبق معمول از تصاويري مبهم با حضور لوگوي اپل تشکيل شده است. کوپرتينويي‌ها نام اين مراسم را ‘Hi, Speed.’ گذاشته‌اند. در طول سال‌هاي گذشته افراد زيادي بودند که تلاش مي‌کردند تا مفاهيم و نکات پشت اين تصاوير را کشف کنند، اما به ندرت شاهد اين بوديم که اين نمادها مفهوم خاصي داشته باشند.

هرچند که در پوستر اين مراسم هيچ اشاره‌اي به محصولاتي که قرار است معرفي شوند، نشده، با اين حال با توجه به زمان رويداد، بعيد به نظر مي‌رسد که شاهد معرفي محصولي جز آيفون‌هاي 12 باشيم. البته در کنار رونمايي از نسل بعدي گوشي‌هاي آيفون، انتظار مي‌رود که اپل در نهايت امسال از اولين Silicon-Based Mac نيز پرده‌برداري کند.

به نظر مي‌رسد که رويداد سه‌شنبه شب، آخرين کنفرانس اپل تا پايان سال 2020 است و اين زمان مناسبي براي معرفي کامپيوتر مورد انتظار شرکت خواهد بود. از آنجايي هم که در نام رويداد اشاره مستقيمي به “سرعت” شده است، معرفي کامپيوتر پرسرعت جديد اپل هم بسيار متناسب با رويداد به نظر مي‌آيد.

علاوه‌براين، انتظار مي‌رود که در مراسم امسال شاهد رونمايي از برخي از محصولات صوتي جديد اپل نيز باشيم. اخباري پيرامون هدفون‌هاي بي‌سيم بزرگ اپل در چند وقت اخير به گوش مي‌رسد. از طرفي اين شرکت به تازگي فروش محصولات صوتي Bose، Sonos و لاجيتک را در فروشگاه‌هاي خود متوقف کرده است که اين مي‌تواند به محصولات آينده آنها مرتبط باشيد. همچنين در اين مراسم بايد انتظار معرفي نسخه کوچکتر HomePod را نيز داشته باشيم.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره