نماد آخرین خبر

هندزفری بی‌سیم Redmi Earbuds 2C رسما معرفی شد

منبع
ترنجي
بروزرسانی
هندزفری بی‌سیم Redmi Earbuds 2C رسما معرفی شد

ترنجي/ هندزفري بي سيم Redmi Earbuds 2C با قيمت ۲۰ دلار(حدود 580 هزار تومان) رسما معرفي شده است و با قيمت و عملکرد خوب مي تواند براي خيل عظيمي از کاربران مفيد باشد.

ردمي Earbuds 2C به رنگ مشکي مات است. ردمي ادعا مي کند که به راحتي درون جيب قرار مي گيرد (! برند داخلي عزيز GLX، بشتاب که شعارت را بردند). هندرفري Redmi Earbuds 2C داراي گوشي هاي سيليکوني است که امکان جلوگيري از ورود نويز محيطي را فراهم مي کند

هدفون ها از جفت شدن بلوتوث آسان استفاده مي کنند که به شما امکان مي دهد از تک گوشها به طور مستقل استفاده کنيد. دکمه هاي لمسي گوشي به کنترل دريافت / پايان تماس ، پخش / مکث موسيقي و احضار دستيارهاي صوتي کمک مي کند.

ردمي Earbuds 2C داراي ENC بهبود يافته (لغو نويز محيطي) است که با ميکروفون هاي داخلي خود کيفيت تماس واضح را فراهم مي کند. اين هندزفري داراي ۱۲ ساعت عمر باتري البته با کيس شارژ است و همچنين داراي يک امتياز IPX4 است که باعث مي شود در برابر عرق و پاشش مقاوم باشد. انتظار داريم همانند نسل هاي قبلي کمي بيشتر از ۳ ساعت را با هربار شارژ ارايه کند.

قيمت ردمي Earbuds 2C برابر ۲۰ دلار است که در جشنواره خاص اين برند در هند موقتا ۱۷.۷ دلار فروخته مي شود. نظر شما درباره اين هندزفري تکراريِ جديد(!) ردمي چيست؟

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره