نماد آخرین خبر

آیفون 13 احتمالا دارای ناچ کوچک‌تری خواهد بود

منبع
مجله ديجي کالا
بروزرسانی
آیفون 13 احتمالا دارای ناچ کوچک‌تری خواهد بود

مجله ديجي کالا/ گزارش‌هاي منتشر شده نشان مي‌دهند که آيفون ۱۳ احتمالا داراي ناچ کوچک‌تري در مقايسه با آيفون‌هاي قبلي خواهد بود. البته بايد بگوييم که از زمان معرفي آيفون X و استفاده‌ي اپل از ناچ در اين تلفن همراه، شايعه‌هاي اين‌چنيني در رابطه با نسل‌هاي بعدي آيفون همواره وجود داشته‌اند.

با وجود اينکه تا پاييز سال ۲۰۲۱ شاهد عرضه‌ي آيفون ۱۳ نخواهيم بود و اپل به‌تازگي قصد دارد که با برگزاري مراسمي در ۱۳ اکتبر (۲۲ مهر) از آيفون ۱۲ رونمايي کند، اما به نظر مي‌رسد که مهندس‌هاي اين شرکت در حال کار کردن بر روي آيفون ۱۳ هستند. همواره اطلاعاتي از اولين لحظه‌هاي توسعه از دستگاه‌هاي جديد منتشر مي‌شوند که اين اطلاعات ممکن است با گذر زمان و نزديک شدن به زمان رونمايي رفته‌رفته تغيير کنند.

يکي از افشاکنندگان اطلاعات به نام Ice Universe با منتشر کردن توييتي مدعي شده است که اپل در آيفون ۱۳ از ناچ کوچک‌تري استفاده خواهد کرد. اين افشاکننده در گذشته اطلاعاتي را در رابطه با بنچمارک چيپست A14 و نمايشگر ۱۲۰ هرتزي آيفون‌ها منتشر کرده است.

اين افشاکننده در رابطه با منظور خود از کلمه «کوچک‌تر» مي‌گويد که اپل قصد دارد تنها عرض ناچ را کاهش دهد و تغييري در طول ناچ رخ نخواهد داد. اين کاهش در ناچ باعث خواهد شد که کاربران در هنگام مشاهده‌ي محتواي خود در نمايشگر آيفون، بتوانند اين کار را در فضاي عمودي بيشتري انجام دهند. البته هنوز نمي‌دانيم استفاده از اين ناچ با طراحي جديد در نهايت چقدر تغيير را در نمايشگر آيفون ايجاد خواهد کرد.

تا قبل از منتشر شدن اين شايعه‌ها براي آيفون ۱۳، شاهد اين موضوع بوديم که شايعه‌هاي مشابهي هم در رابطه با آيفون ۱۲ وجود داشتند که مي‌گفتند آيفون‌هاي ۲۰۲۰ اپل داراي ناچ کوچک‌تري در مقايسه با نسل‌هاي قبلي خود هستند. اگرچه بعد‌ها اطلاعاتي منتشر شدند که اين موضوع را رد کردند.

يکي از افشاکنندگان معروف، Ming-Chi Kuo، در گذشته ادعا کرده بود که اپل قصد دارد اين ناچ قرار گرفته در آيفون‌ها را به طور کامل حذف کند يا که آن را کوچک‌تر کند.

*تصوير تزئيني است

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره

دانلود اپلیکیشن آخرین خبر