نماد آخرین خبر

تاریخ انتشار نسخه‌ پلی‌ استیشن 4 بازی A Tale of Paper مشخص شد

منبع
گيم فا
بروزرسانی

گيم فا/ شرکت سازنده‌ي A Tale of Paper پس از معرفي اين بازي، بالاخره امروز تاريخ دقيق انتشار آن بر روي پلي‌استيشن 4 را 30 مهر 99 تعيين کرد که شايد خبر خوبي براي دارندگان اين کنسول باشد. ضمنا تريلري هم در اين زمينه به دست بازي‌بازان رسيده است که در همين خبر مي‌توانيد آن را مشاهده کنيد.

A Tale of Paper اثري در سبک‌هاي پلتفرمر، ماجراجويي و پازلي است که داستان بسيار جذاب و گيرايي به به بازي‌بازان ارائه مي‌کند. در اين بازي بايد کنترل پسري از جنس کاغذ به نام لاين (Line) را به دست گرفته و وي را براي دستيابي به خواسته‌ها و روياهايش راهنمايي کنيد. موانع، پازل‌ها و دشمنان فراواني سر راهتان سبز مي‌شود و بايد واکنش مناسبي را در مقابل آن‌ها داشته باشيد تا ماموريت‌ها را يکي پس از ديگري پشت سر بگذاريد.

نکات زيادي هم در جهان اين عنوان وجود دارد که بايد به کشف آن‌ها بپردازيد. چندي پيش اعلام شد که A Tale of Paper قرار است امسال در دسترس قرار گيرد که خبر مربوط به آن را مي‌توانيد از طريق اين نشاني مشاهده کنيد. لازم به ذکر است که استوديوي اوپن هوس گيمز (Open House Games) به صورت همزمان وظيفه‌ي ساخت و نشر آن را به عهده دارد.

بازي A Tale of Paper در تاريخ 21 اکتبر 2020 ميلادي به دست دارندگان کنسول پلي‌استيشن 4 خواهد رسيد. همان‌طور که در گذشته هم گفته شده بود، اين بازي نسخه‌ي رايانه‌هاي شخصي هم دارد که اوايل سال 2021 ميلادي و در تاريخي نامشخص در دسترس قرار خواهد گرفت. در صورت دريافت اخبار بيشتر از اين اثر، آن‌ها را به اطلاع شما عزيزان خواهيم رساند.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره

پس از این بخوانید

پس از این بخوانید

دانلود اپلیکیشن آخرین خبر