نماد آخرین خبر

تاریخ انتشار بازی The Red Lantern مشخص شد

منبع
گيم فا
بروزرسانی
تاریخ انتشار بازی The Red Lantern مشخص شد

گيم فا/ استوديوي The Red Lantern که در گذشته به معرفي اين بازي پرداخته بود، امروز از تاريخ دقيق عرضه‌ي آن رونمايي کرد که مي‌تواند خبر خوبي براي بازي‌بازان باشد.

The Red Lantern عنواني در سبک‌هاي ماجراجويي و بقا است و داستان آن در منطقه‌ي آلاسکا جريان دارد؛ جايي که The Musher و دوستانش به همراه پنج سگ وفادار از يک حادثه‌ي دلخراش جان سالم به در مي‌برند و بايد براي بقا مبارزه کنند. غذا، آب و ساير منابع لازم براي زنده ماندن در اين بازي بسيار محدود هستند و تا زماني که کورسوي اميدي را مي‌يابيد، بايد استفاده‌ي درستي از آن‌ها داشته باشيد. صداگذاران اين بازي بسيار مطرح هستند و نامشان در عناويني نظير Horizon Zero Dawn و Life is Strange نيز به چشم مي‌خورد. از رمز و رازهاي موجود در محيط بازي نيز نبايد به سادگي عبور کرد. بنابراين اگر از علاقه‌مندان به آثار اين سبک هستيد، The Red Lantern را از دست ندهيد. چندي پيش اطلاعاتي از اين بازي در دسترس قرار گرفت که براي مشاهده‌ي آن‌ها مي‌توانيد به اين نشاني مراجعه کنيد. گفتني است که استوديوي تيمبرلاين (Timberline) وظيفه‌ي ساخت و نشر آن را به عهده دارد. يکي از اعضاي اين استوديو در خصوص بازي ذکر شده گفته است:

The Red Lantern از عناويني است که تمرکز زيادي را روي توسعه‌ي آن داشته‌ايم و حال خوشحال هستيم که آن را با بازي‌بازان به اشتراک مي‌گذاريم. فراموش نکنيد که جزئيات زيادي در اين بازي وجود دارد و کشف همه‌ي آن‌ها به زمان زيادي نياز خواهد داشت.
بازي The Red Lantern قرار است در تاريخ ۱ آبان ۱۳۹۹ (۲۲ اکتبر ۲۰۲۰ ميلادي) با قيمت ۲۴٫۹۹ دلار و برروي پلتفرم رايانه‌هاي شخصي و کنسول نينتندو سوييچ در دسترس قرار گيرد. نسخه‌ي اکس‌باکس وان اين بازي نيز در راه است، اما تاريخ دقيق عرضه‌ي آن هنوز مشخص نيست و بايد منتظر اخبار تکميلي تيم سازنده باشيم.


در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره