نماد آخرین خبر

تصویر عنوان Marvel’s Spider-Man: Miles Morales به قابلیت جدیدی در بازی اشاره دارد

منبع
گيم فا
بروزرسانی

گيم فا/ در حالي که طرفداران ابرقهرمانان دنياي مارول، شخصيت مرد عنکبوتي را تا ابد با نام پيتر پارکر (Peter Parker) خواهند شناخت اما در برخي محصولات ويدئويي ماسک اين شخصيت به افراد ديگري رسيده است. يکي از اين شخصيت‌ها که توانسته در ميان هواداران از محبوبيت قابل قبولي برخوردار باشد، مايلز مورالز (Miles Morales) به شمار مي‌آيد. اين شخصيت براي نخستين بار محصول منحصر به فرد خود را از شرکت سوني توسط استوديوي اينسومنياک گيمز (Insomniac Game) در قالب بازي ويدئويي Marvel’s Spider-Man: Miles Morales دريافت خواهد کرد.

به لطف تکنولو‌ژي‌هاي برتر کنسول پلي‌اسيتشن ۵ قرار است اين عنوان تجربه‌اي جديد و منحصر به فرد را براي بازي‌بازان پديد آورد و شخصيت مايلز مورالز را در ميان هواداران برجسته‌تر سازد. به تازگي حساب کاربري رسمي استوديوي اينسومنياک گيمز در توييتر يک تصوير از بازي Marvel’s Spider-Man: Miles Morales را به مناسبت‌ جشن‌هاي ماه Hispanic Heritage منتشر کرد که در آن شخصيت اصلي بازي يک سلفي از خود گرفته است. اين تصوير بدون شک توجه به جزئيات و وسواس فراوان سازندگان در ساخت بافت‌هاي مختلف بازي را به خوبي نشان مي‌دهد و شايد يکي از علت‌هاي حجم بالاي اين بازي برروي کنسول پلي‌استيشن ۵ همين توجه زياد به جزئيات بافت‌ها باشد.

عنوان Marvel’s Spider-Man: Miles Morales قرار است در تاريخ ۲۲ آبان ماه ۱۳۹۹ (۱۲ نوامبر ۲۰۲۰ ميلادي) برروي دو کنسول پلي‌استيشن ۴ و پلي‌استيشن ۵ عرضه خواهد شد. کاربران کنسول پلي‌استيشن ۵ مي‌توانند با خريد نسخه‌ي Ultimate Edition اين بازي به بازسازي نسخه‌ي اول آن نيز دسترسي داشته باشند.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره