مهر/ شرکت هواوي با هدف نمايش توانمندي‌هاي خود براي توليد محصولات متنوع مبتني بر اينترنت اشيا ابتکار عمل تازه اي به خرج داده و ابزار عجيبي را روانه بازار کرده است.
به گزارش تکنولوژي نيوز چاينا، از جمله توليدات جديد هواوي مي‌توان به بالشي اشاره کرد که مجهز به حسگرهايي براي کنترل کيفيت خواب است.

اين شرکت همچنين مسواکي توليد کرده که قادر به اجراي بازي‌هاي نصب شده بر روي تلفن همراه است. زنگ دربي که مي‌تواند مهمانان را شناسايي کرده و هويت آنها را به ميزبان اعلام کند نيز يکي ديگر از توليدات جالب شرکت هواوي است.

هواوي اين محصولات جذاب و برخي توليدات ديگر را در نمايشگر فناوري شنزن چين در معرض ديد علاقمندان قرار داده است. به گفته شأن گنگ مدير گروه کسب و کارهاي مصرف کنندگان هواوي پيش بيني مي‌شود درآمد حاصل از توليد محصولات مبتني بر اينترنت اشيا در سال ۲۰۲۰ نسبت به سال ۲۰۱۹ بيش از ۵ برابر شود. از همين رو هواوي سرمايه گذاري در حوزه اينترنت اشيا را در دستور کار خود قرار داده است.

هواوي با توليد چنين محصولاتي به دنبال اثبات اين موضوع است که علاوه بر فعاليت در عرصه مخابرات و توليد گوشي‌هاي هوشمند توانمندي‌هاي ديگري نيز دارد.

اين شرکت چيني همچنين قصد دارد ابزار و خدمات قابل دسترس از طريق اينترنت سيار را از طريق ديگر دستگاه‌ها و ابزار هوشمند نيز در دسترس علاقمندان قرار دهد و بين خدمات و محصولات خود هماهنگي و يکپارچگي ايجاد کند.

هواوي به دنبال توليد لوازم خانگي هوشمند نيز هست و با توجه به رسيدن ارزش اين بازار به بيش از ۱۵۷ ميليارد دلار تا سال ۲۰۲۳ شاهد قدرت نمايي شرکت چيني در اين زمينه هم خواهيم بود.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم