گيم فا/ به لطف ماد جديدي از سوي جامعه‌ي بازي‌بازان Super Smash Bros. Ultimate، حالا مي‌توانيد از Crewmateهاي Among Us به عنوان مبارز در اين بازي استفاده کنيد.

بازي مبارزه‌ي پرستاره‌ي نينتندو يعني Super Smash Bros. Ultimate، خانه‌ي شخصيت‌هاي نمادين بسياري از سراسر دنياي بازي است. چه اين شخصيت‌ها مانند ماريو، زلدا و ساموس از خود نينتندو باشند و يا چه مانند بانجو-کازويي، کلاود يا استيو Minecraft از جاي ديگري آمده باشند. اما جالب است بدانيد که تا کنون هيچ مبارزي از يک بازي مستقل، نتوانسته راه خود را به اين بازي پيدا کند.

البته به لطف تلاش مادسازان اين بازي، استفاده از برخي از شخصيت‌هاي محبوب بازي‌هاي مستقل در Super Smash Bros. Ultimate غيرممکن نيست. Endersheep12345، مادسازي که به خاطر کار برروي Super Smash Bros. Ultimate مشهور است، به تازگي شخصيت Among Us يا همان Crewmate را به بازي اضافه کرده است. Among Us چندي پيش توانست به لطف تبليغات دهان به دهان در فضاي مجازي، به محبوبيت ناگهاني زيادي برسد.

اين ماد در واقع ظاهر شخصيت Pac-Man را به يک Crewmate تغيير مي‌دهد و حرکات شخصيت با حرکات Pac-Man يکسان است که ممکن است براي برخي نااميدکننده باشد. اما در هر صورت اين بهترين شانسي است که براي مبارزه در Super Smash Bros. Ultimate با يک Crewmate داريد. برخلاف محبوبيت Among Us، بعيد است که شاهد حضور شخصيت اين بازي در Super Smash Bros. Ultimate باشيم. چرا که نينتندو بسيار قبل از محبوبيت Among Us، تمام مبارزهاي Fighter Pack 2 را انتخاب کرده بود. به علاوه حرکات يک Crewmate در Among Us، تنوع لازم براي حضور در عنواني مانند Super Smash Bros. Ultimate ندارد. اما در هر صورت اين کار مادسازها شايسته‌ي تقدير است.

Super Smash Bros. Ultimate در حال حاضر به صورت انحصاري برروي نينتندو سوييچ در دسترس است. Among Us هم برروي تلفن‌هاي هوشمند و رايانه‌هاي شخصي عرضه شده است.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم