زومجي/ بازي Marvel’s Spider-Man Remastered پنج تروفي تازه در دسترس بازيکنان قرار مي‌دهد که همگي دست‌يافتني به نظر مي‌رسند.
   
بازي Marvel’s Spider-Man Remastered نويد ارتقاي پُروپيماني فراتر از نسخه‌ي سال ۲۰۱۸ را به بازيکنان مي‌دهد که از لباس‌هاي تازه گرفته تا پيتر پارکر بازطراحي شده و موارد ديگري را براي بازي به ارمغان مي‌آورد. البته لباس‌هاي نسخه‌ي بازسازي در دسترس دارندگان نسخه‌ي پلي استيشن 4 بازي Marvel’s Spider-Man نيز قرار مي‌گيرد. يکي از اين موارد اضافي تروفي‌هاي جديدي است که حالا دقيقاً مي‌دانيم که تعداد آن‌ها از پنج تروفي فراتر نمي‌رود.

در ميان تازه‌ترين اخبار بازي مطلع شديم که «اکسوفيز» از فهرست کامل تروفي‌هاي بازي Marvel’s Spider-Man Remastered رونمايي کرده است که شامل پنج تروفي جديد مي‌شود. اين تروفي‌ها از بازيکنان مي‌خواهد که يکي از پايگاه‌هاي دشمنان را بدون آسيب ديدن تمام کنند، کمبويي شامل ۱۰۰ ضربه‌ي پياپي بزنند، در چالش تسک‌مستر رتبه‌ي آلتيميت را کسب کنند، همه‌ي بنچمارک‌هاي بازي را به بالاترين سطح برسانند و سطح تمام گجت‌ها را به بيشترين ميزان افزايش دهند. همه‌ي اين تروفي‌ها دست‌يافتني به نظر مي‌رسند و بازيکنان را هر چه بيشتر در بازي غرق مي‌کنند.

بازي Marvel’s Spider-Man Remastered در تاريخ ۲۲ آبان ۱۳۹۹ (۱۲ نوامبر ۲۰۲۰) در دسترس کاربران پلي استيشن 5 قرار مي‌گيرد، اما تنها با نسخه‌ي آلتيميت بازي Marvel’s Spider-Man: Miles Morales ارائه مي‌شود. شرکت سوني هيچ برنامه‌اي براي انتشار جداگانه‌ي نسخه‌ي بازسازي ندارد و از ارتقاء رايگان پلي استيشن 4 به پلي استيشن 5 آن نيز خبري نيست. شما مي‌توانيد در صورت تمايل نظرات خود را درباره‌ي اين خبر با ما در ميان بگذاريد.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم