گیم فا/ تیم سازنده‌ی Fruit Ninja 2 همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز بازی جذاب و دوست داشتنی Fruit Ninja 2 را برروی گوشی‌های هوشمند در دسترس قرار داد. به همین مناسبت، ویدئویی هم از این عنوان منتشر شده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

تقریبا ده سال از عرضه‌ی اولین نسخه‌ی سری Fruit Ninja می‌گذرد و حال دومین نسخه برای گوشی‌های هوشمند و به طور دقیق‌تر سیستم عامل‌های اندروید و iOS منتشر شده است. نسخه‌ی اول آن برروی پلتفرم‌های مختلفی عرضه شد و استقبال بازی‌بازان بی شماری را هم در پی داشت. حال باید دید که آیا ادامه‌ی این سری باعث جلب رضایت طرفداران خواهد شد یا خیر.

برخلاف نسخه‌ی قبلی، کاراکترها در Fruit Ninja 2 اهمیت فراوانی دارند و هر چه پیشروی بیشتری در آن داشته باشید، قادر خواهید بود تا از افراد دیگری هم بهره ببرید. ضمنا بخش شخصی‌سازی نیز در بازی وجود دارد تا لباس و مهارت‌های شخصیت‌ها را تغییر داده و یا نسبت به ارتقای آن‌ها اقدام نمایید. بازی در محیط‌های متنوعی نیز برگزار می‌شود و در مجموع پیش‌بینی می‌شود که بیشتر از قبل بازی‌بازان را سرگرم کند.

اگر با این سری آشنایی ندارید، باید بگوییم که در Fruit Ninja 2 می‌توانید میوه‌های گوناگون را به سرعت نصف کرده و از این کار لذت ببرید. بازی از بخش‌هایی همچون Arcade، Zen و Classic تشکیل شده است و انتخاب آن‌ها به سلیقه‌ی شما بستگی خواهد داشت. ضمنا حالت آنلاین و چندنفره‌ای هم در بازی دیده می‌شود که تجربه‌ی آن با دوستان و یا دیگر بازی‌بازان از سایر نقاط جهان امکان‌پذیر خواهد بود.

شرکت هلف‌بریک (Halfbrick) نیز اعلام کرده است که به‌زودی به‌روزرسانی‌هایی برای Fruit Ninja 2 در دسترس قرار می‌گیرد تا محتویات آن نسبت به قبل افزایش پیدا کند. شایعاتی هم در خصوص عرضه‌ی دیگر نسخه‌های این بازی از جمله رایانه‌های شخصی به گوش می‌رسد که باید آیا این اخبار صحت دارند یا خیر. پس در صورت اخبار بیشتر پیرامون این اثر، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز ویدئویی برای آشنایی بیشتر هواداران منتشر شد که در پایان می‌توانید آن را مشاهده و دانلود کنید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم