گيم فا/ تيم سازنده‌ي Fruit Ninja 2 همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز بازي جذاب و دوست داشتني Fruit Ninja 2 را برروي گوشي‌هاي هوشمند در دسترس قرار داد. به همين مناسبت، ويدئويي هم از اين عنوان منتشر شده است که در ادامه مي‌توانيد شاهد آن باشيد.

تقريبا ده سال از عرضه‌ي اولين نسخه‌ي سري Fruit Ninja مي‌گذرد و حال دومين نسخه براي گوشي‌هاي هوشمند و به طور دقيق‌تر سيستم عامل‌هاي اندرويد و iOS منتشر شده است. نسخه‌ي اول آن برروي پلتفرم‌هاي مختلفي عرضه شد و استقبال بازي‌بازان بي شماري را هم در پي داشت. حال بايد ديد که آيا ادامه‌ي اين سري باعث جلب رضايت طرفداران خواهد شد يا خير.

برخلاف نسخه‌ي قبلي، کاراکترها در Fruit Ninja 2 اهميت فراواني دارند و هر چه پيشروي بيشتري در آن داشته باشيد، قادر خواهيد بود تا از افراد ديگري هم بهره ببريد. ضمنا بخش شخصي‌سازي نيز در بازي وجود دارد تا لباس و مهارت‌هاي شخصيت‌ها را تغيير داده و يا نسبت به ارتقاي آن‌ها اقدام نماييد. بازي در محيط‌هاي متنوعي نيز برگزار مي‌شود و در مجموع پيش‌بيني مي‌شود که بيشتر از قبل بازي‌بازان را سرگرم کند.

اگر با اين سري آشنايي نداريد، بايد بگوييم که در Fruit Ninja 2 مي‌توانيد ميوه‌هاي گوناگون را به سرعت نصف کرده و از اين کار لذت ببريد. بازي از بخش‌هايي همچون Arcade، Zen و Classic تشکيل شده است و انتخاب آن‌ها به سليقه‌ي شما بستگي خواهد داشت. ضمنا حالت آنلاين و چندنفره‌اي هم در بازي ديده مي‌شود که تجربه‌ي آن با دوستان و يا ديگر بازي‌بازان از ساير نقاط جهان امکان‌پذير خواهد بود.

شرکت هلف‌بريک (Halfbrick) نيز اعلام کرده است که به‌زودي به‌روزرساني‌هايي براي Fruit Ninja 2 در دسترس قرار مي‌گيرد تا محتويات آن نسبت به قبل افزايش پيدا کند. شايعاتي هم در خصوص عرضه‌ي ديگر نسخه‌هاي اين بازي از جمله رايانه‌هاي شخصي به گوش مي‌رسد که بايد آيا اين اخبار صحت دارند يا خير. پس در صورت اخبار بيشتر پيرامون اين اثر، آن‌ها را به اطلاع شما عزيزان خواهيم رساند. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز ويدئويي براي آشنايي بيشتر هواداران منتشر شد که در پايان مي‌توانيد آن را مشاهده و دانلود کنيد.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم