گيم فا/ Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint احتمالاً يکي از ضعيف‌ترين بازي‌هاي بوده که شرکت يوبي‌سافت (Ubisoft) در نسل هشتم منتشر کرده است. اين عنوان نه تنها نتوانست بازي‌بازان را راضي کند، بلکه حتي در حد انتظارات يوبي‌سافت نيز عمل نکرد. اما خوشبختانه توسعه دهندگان ساخته‌ي خود را رها نکرده‌ و در حال بهبود بخش‌هاي مختلف آن بوده‌اند. يکي از محتويات بزرگ جديد بازي، به‌روزرسان Ghost Experience که قصد دارد تجربه‌ي مخفي کاري را بهبود دهد. حال يوبي‌سافت تريلر جديدي را از اين‌ به‌روزرسان منتشر کرده است.

به‌روزرسان Ghost Experience که قرار است در تاريخ ۱۹ آبان (۹ نوامبر) منتشر شود، تغييرات زيادي را در بخش هوش مصنوعي و سيستم‌هاي مخفي کاري بازي Ghost Recon Breakpoint اعمال خواهد کرد. البته در کنار موارد گفته شده، شاهد تغييراتي در محتويات Raid‌ها و متغير‌هاي هوش مصنوعي و ويژگي‌هاي محيطي نيز هستيم.

از ميان ويژگي‌هاي جديد Ghost Experience مي‌توان به مواردي مانند افزايش آسيب وارد شده به دشمنان و پهباد‌ها در حالت مخفي کاري، کاهش صداي به وجود آمده از سقوط پهباد‌ها، افزايش بازه‌ي زماني بين کشف کردن بازي‌باز و واکنش به آن‌ها توسط دشمنان، خشاب گذاري دشمنان، نگه داشتن نارنجک براي کوتاه کردن زمان انفجار آن و امکان پرت کردن حواس دشمنان با پرتاب فشنگ اشاره کرد.

از طرف ديگر، Ghost Experience به شما اجازه مي‌دهد تا دنياي بازي را مطابق ميل خود تغيير دهيد. اين متغير‌هاي جديد شامل امکان فعال يا غير فعال کردن مواردي مانند حضور Terminator‌ها، پهباد‌ها، Azrael و… مي‌شود. علاوه بر اين، بازي‌بازان مي‌توانند با فعال کردن حالت Darkest Night و استفاده از NVG‌ها، تجربه‌ي مخفي کاري هيجان انگيزي را در تاريکي داشته باشند.

در نهايت بايد اشاره کنيم که پس از نصب اين به‌روزرسان، شما مي‌توانيد به صورت تنهايي و يا در حالت Co-op در جزيره‌ي Golem به اکتشاف بپردازيد. بهبود‌ها و تغييرات ديگر اعمال شده در بخش Raid شامل اضافه شدن جوايز جديد، گسترش سيستم پيشرفت و يک درجه‌ي سختي بسيار چالش برانگيز مي‌شوند.

بازي Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint هم‌اکنون برروي کنسول‌هاي پلي‌استيشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم‌هاي رايانه‌هاي شخصي و گوگل استيديا در دسترس قرار دارد.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم