گيم فا/ بازي کوتاه Bright Memory بالاخره امروز برروي پلتفرم اکس‌باکس وان، اکس‌باکس سري اکس و سري اس در دسترس قرار گرفت البته نتوانست واکنش‌هاي مثبتي را دريافت کند. براي مروري برروي نقد‌ها و نمرات اين اثر با ما همراه باشيد.

اثر Bright Memmory توسط استوديوي يک نفره‌ي چيني FYQD توسعه پيدا کرده است و يک مقدمه (با گيم‌پلي دو ساعته) براي بازي کامل‌تري با نام Bright Memory: Infinite به حساب مي‌آيد. در حال حاضر Bright Memory با اکس‌باکس همکاري دارد اما نسخه‌ي Infinite براي پلي‌استيشن ۴ و پلي‌استيشن ۵ نيز در دسترس قرار خواهد گرفت.

با خلاصه‌اي از بررسي‌هاي انجام شده توسط وبسايت‌هاي مشهور تحليلي همراه باشيد:

Destructoid – 7/10

عنوان Bright Memory اين پتانسيل را دارد که در نسخه‌ي Infinite عالي باشد اما براي زمان حال با يک سري شرايط آن را تقريباََ پيشنهاد مي‌کنيم.

Wccftech – 5.5/10

بازي Bright Memory به صورت ذاتي و از پايه بد نيست اما به نظر مي‌رسد با يک دمو رو به رو هستيم که قول يک اثر بزرگ‌تر و بهتر را مي‌‎دهد. به اضافه‌ آن، اثر مذکور بهترين اثر براي به نمايش گذاشتن قدرت‌ها و ويژگي‌هاي اکس‌باکس سري اکس و سري اس نيست. با اين وجود با اثري سرگرم کننده رو به رو هستيم اما انتظار يک اثر شوتر کامل را نداشته باشيد حداقل هنوز به چنين درجه‌اي نرسيده است.

TheSixthAxis – 5/10

Bright Memory اثري است که در برخي بخش‌هاي آن به دليل مشکلات و موارد عجيب لذت وجود دارد اما نشانه‌هايي مبني بر اين ديده مي‌شود که ادامه‌ي آن يعني Infinite در حقيقت تنها يک اثر خوب باشد.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم