سخت افزار/ امسال حوادث مختلفي گريبان‌گير کمپاني تايواني MSI شدند. جولاي گذشته اين کمپاني چارلز چيانگ، رئيس و مديرعامل خود را بر اثر سقوط از يک ساختمان از دست داد و اکنون خبر رسيده که کارخانه MSI در شهر شنژن چين در هفته گذشته طعمه حريق شده است.

اين اتفاق در بعد از ظهر روز پنجشنبه، پنجم نوامبر در يکي از کارخانه‌هاي اصلي MSI که در منطقه باوان واقع شده رخ داده اما خوشبختانه طبق اعلام کمپاني، کنترل شده و اتفاق خاصي رخ نداده است.

بيانيه MSI به دنبال اين حادثه بدين شرح است: يک حادثه آتش سوزي در کارخانه بوان MSI در شهر شنژن چين در بعد از ظهر روز پنجم نوامبر رخ داده است. کمپاني بلافاصله اقدامات اضطراري را انجام مي‎دهد و با واحد آتش نشاني تماس مي‌گيرد. خوشبختانه بر اثر اين حادثه هيچگونه صدمه جاني وارد نشده و همچنين خط توليد کارخانه نيز آسيب نديده است. MSI ضمن تشکر از ابراز نگراني رسانه‎ها اعلام کرده که در آينده آموزش پرسنل کارخانه را ارتقا خواهد داد.

همان طور که در بيانيه MSI درباره اين حادثه آمده، حادثه تلفات يا صدمات جاني نداشته و به خط توليد کارخانه نيز آسيبي وارد نشده است. اين کارخانه محل توليد مدارات PCB براي دستگاه‌هاي مختلفي بوده است.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم