زومجي/ استوديو Mediatonic اعلام کرد که يک مرحله‌ي جديد طي آپديت جديدي که تا پايان هفته منتشر مي‌شود، به بازي Fall Guys اضافه خواهد شد.
   
بازي Fall Guys را مي‌توان يکي از بازي‌هاي بسيار سرگرم کننده دانست که در زمان عرضه روي پلي استيشن 4 به‌صورت رايگان در اختيار کاربران پلي‌استيشن پلاس قرار گرفت و در تاريخ ۱۷ مهر ماه نيز فصل دوم اين بازي جذاب رسما شروع شد. در اين فصل شاهد يک ظاهر قرون وسطايي براي بازي بوديم. با توجه به اين که بازي در طي اين مدت لباس‌هاي جديدي جديد از جمله Sonic the Hedgehog و Godzilla را در دسترس بازيکنان قرار داد، مدتي مي‌شود که هيچ تغيير عمده‌اي درون بازي رخ نداده است.

اما بالاخره استوديو Mediatonic اعلام کرد که يک مرحله‌ي هيجان انگيز طي آپديت جديدي که تا پايان هفته منتشر مي‌شود، به بازي Fall Guys اضافه خواهد شد. اين مرحله‌ي جديد که به طور رسمي Big Fans نام دارد همانطور که از نامش پيدا است، پر از فن‌هاي بزرگ است. در ادامه شما مي‌توانيد تيزر کوتاهي از مرحله‌ي جديد بازي Fall Guys را ببينيد.

اين مرحله‌ي جديد در گروه Race قرار مي‌گيرد و بازيکنان را در ميان مجموعه‌اي از پلتفرم‌هاي چرخشي فن مانند و موانعي که مانع رسيدن به خط پايان مي‌شوند، قرار مي‌دهد. همچنين علاوه بر اين مرحله‌ي جديد، استوديوي Mediatonic تغييرات و رفع اشکالات متعددي را نيز طي اين آپديت به بازي اضافه مي‌کند.

فصل دوم بازي Fall Guys هم‌اکنون براي پلي استيشن 4 و پي سي قابل دريافت است. 

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم