گیم فا/ استودیوی آرک سیستم ورکس (Arc System Works) و شرکت سای‌گیمز (Cygames) تا امروز به خوبی از عنوان مبارزه‌ای خود یعنی Granblue Fantasy: Versus پشتیبانی کرده‌اند. به لطف این موضوع و محبوبیت بالای سری Granblue در بین هواداران، تیم سازنده تایید کرده است که این بازی تا به امروز موفق به فروش ۴۵۰ هزار نسخه‌ای شده است.

آمار پیشین منتشر شده از فروش بازی Granblue Fantasy: Versus به ماه آوریل سال جاری میلادی مربوط می‌شود که فروش ۳۵۰ هزار نسخه‌ای این بازی مبارزه‌ای را نشان می‌داد. این یعنی در مدت زمان سپری شده حدود ۱۰۰ هزار نسخه‌ی دیگر از این عنوان به بازار ارسال شده است.

از زمان انتشار بازی Granblue Fantasy: Versus، تیم سازنده با انتشار به‌روزرسان‌ها و بسته‌های الحاقی مختلف از این عنوان پشتیبانی کرده بود. جدیدترین مبارز بازی Cagliostro نام دارد که به عنوان یکی از شخصیت‌های سیزن پس ۲ بازی به این عنوان مبارزه‌ای اضافه شده است. علاوه بر این، تیم سازنده قصد دارد در آینده از ۴ شخصیت جدید دیگر نیز رونمایی کرده و آن‌ها را به بازی اضافه کند.

بازی Granblue Fantasy: Versus در حال حاضر بر روی کنسول پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. براساس گزارش‌های منتشر شده، اطلاعات جدیدی از این عنوان در ماه دسامبر سال جاری میلادی منتشر خواهد شد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم