گیم فا/ استودیوی سازنده‌ی Zoids Wild: Infinity Blast که این روزها اطلاعات زیادی را از این بازی عرضه می‌کند، امروز هم تریلر جالبی را از آن در دسترس قرار داد تا طرفداران را بیشتر از قبل آشنا کرده باشد.

اگر از علاقه‌مندان به سری Zoids Wild باشید، حتما می‌دانید که تا به حال نسخه‌های مختلفی از آن برروی پلتفرم‌ها منتشر شده و عده‌ی زیادی را به خود سرگرم کرده است. یکی از این نسخه‌ها Zoids Wild: Infinity Blast نام دارد که قرار است تا یک ماه دیگر به دست بازی‌بازان برسد. این نسخه نیز به سبک اکشن است و در آن قادر هستید تا ضمن انتخاب شخصیت دلخواهتان از بین ربات‌های گوناگون، رقابت‌های هیجان انگیزی را تجربه کنید. یکی از تفاوت‌های این نسخه نسبت به قبل، قابلیت شخصی‌سازی است که نباید این قضیه را در محبوبیت احتمالی آن در آینده نادیده گرفت. پس در صورتی که از دوست داران این آثار هستید، Zoids Wild: Infinity Blast را به هیچ وجه از دست ندهید. قابل ذکر است که شرکت تاکارا تومی (Takara Tomy) به صورت همزمان در امر ساخت و عرضه‌ی آن نقش داشته است. چند روز قبل ویدئویی از این اثر در دسترس قرار گرفت که برای تماشای آن می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

امروز هم تریلر تازه‌ای از بازی Zoids Wild: Infinity Blast در دسترس قرار گرفت که بخش‌های متنوع آن را به نمایش گذاشته است. بنابراین طرفداران می‌توانند آن‌ را تماشا کرده و اطلاعات خوبی را از آن کسب کنند. این بازی قرار است در تاریخ ۶ آذر ۱۳۹۹ (۲۶ نوامبر ۲۰۲۰ میلادی) به صورت انحصاری برروی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار گیرد. 

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم