ترنجی/ تصور کنید که با یک محصول جذاب معروف و محبوب شود اما دیگر دستگاهی در آن مقام ارایه نکند. مشخصا برای طرفدارانش ناراحت کننده است. پوکو F1 بدون شک تنها دلیل دوست داشته شدن و ادامه داده شدن برند Poco است. خیلی ها منتظر جانیشن واقعی آن هستند. امروز خبری می شنویم که می گوید عضو جدید خانواده پوکو F ارایه خواهد شد. اگر اینطور باشد باید منتظر یک دستگاه کاملا ارزنده باشیم.

اخیرا پوکو هند بر روی تلفن های هوشمند با اقتصادی و میان رده تمرکز کرده است. این سال با POCO X2 آغاز شد و سپس به POCO M2 Pro منتقل شد. در حالی که همه انتظار داشتند که دستگاه بعدی یک پرچمدار باشد، با POCO X3 و در نهایت POCO C3 به بازار آمد. با این حال، این شرکت سرانجام سرنخ های جذابی درباره سری F می دهد.

آنوج شارما، مدیر کشور Poco هند و منموهان، مدیر کل Poco India ، در آخرین جلسه از من همه چیز بپرسید یا AMA تأیید کردند که اکنون روی سری POCO F کار می کنند. پس از این، تقریباً انتظار می رود که عرضه بعدی POCO یک دستگاه سری F باشد. اما POCO در مورد معرفی چیزی نگفت و بنابراین، باید کمی صبر کنیم.

به هر حال، ما واقعاً امیدواریم که پوکو با بازگرداندن سری پرچمداران اقتصادی همه را متعجب کند.

در مصاحبه ای با Indian Express گفته شده بود که POCO F2 Pro جانشین واقعی POCO F1 نیست. در پاسخ به پرسش دیگری در مورد ایجاد جادوی POCO F1 گفته می شود که این کار بسیار دشوار است. این قابل فهم است با توجه به اینکه سال 2020 متفاوت بوده و هزینه تولید و زنجیره تامین از جمله سایر مسائل، شرکتها را در طول همه گیری کرونا آزار داده است.

با این حال، اگر پوکو موفق به دنبال کردن روند “همه چیزهایی که شما نیاز دارید، هیچ چیز که نیاز ندارید” پوکو F1 باشد، احساس می کنیم این فرصت برای جلب توجه مجدد وجود دارد.

نظر شما چیست؟ شما طرفدار پوکو اف ۱ بودید؟ منتظر جانیشن واقعی آن هستید؟

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم