گیم فا/ به‌تازگی فروشگاه آمازون عنوان Red Dead Redemption: The Outlaws Collection را در فهرست بازی‌های خود قرار داده است. با این حال، این لیست ساعاتی بعد از فروشگاه مذکور حذف شد.

طبق اطلاعات منتشر شده در فروشگاه آمازون، عنوان Red Dead Redemption: The Outlaws Collection شامل بازسازی نسخه‌ی اول این مجموعه و همچنین نسخه‌ی بهبود یافته‌ی Red Dead Redemption 2 خواهد بود. طبق این لیست، به نظر می‌رسد این مجموعه قرار است با قیمت ۷۰ دلار برروی کنسول‌های نسل بعدی پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس سری اکس و سری اس عرضه شود. در این فهرست اشاره شده است که کالکشن مذکور از فناوری رهگیری پرتو (Ray Tracing) پشتیبانی می‌کند. تاکنون اشاره‌ای به نسخه‌ی رایانه‌های شخصی نشده است. طبق فهرست ارائه شده، به نظر می‌رسد این مجموعه در اواخر سال ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد.

تصویر عنوان Red Dead Redemption: The Outlaws Collection در فهرست فروشگاه آمازون


راک‌استارگیمز (Rockstar Games) هنوز به صورت رسمی این کالکشن را معرفی نکرده است. مراسم The Game Awards 2020 در تاریخ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ (۱۰ دسامبر ۲۰۲۰) برگزار خواهد شد. بنابراین ممکن است مجموعه‌ی Red Dead Redemption: The Outlaws Collection در این رویداد به صورت رسمی معرفی شود.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم