گيم فا/ به تازگي آمار فروش ديجيتالي بازي Crash Bandicoot 4: It’s About Time در ماه اول عرضه مشخص شده است و با اينکه اين ارقام از هر دو بازسازي قبلي يعني Crash Team Racing Nitro Fueled و Crash Bandicoot N. Sane Trilogy کمتر است، اما هنوز هم نتيجه‌ي خوبي براي يک نسخه‌ي اصلي که توسط ناتي داگ (Naughty Dog) توسعه نيافته است به شمار مي‌رود.

Crash Bandicoot 4: It’s About Time در مجموع پروژه‌ي موفقي براي اکتيويژن (Activision) و توسعه‌دهنده‌ي تازه‌کار بازي يعني استوديوي تويز فور باب (Toys for Bob) به شمار مي‌رود. اکتيويژن در ابتدا سه‌گانه‌ي اول محبوب اين مجموعه را بازسازي کرد و سپس هم به سراغ نسخه‌ي فرعي اين سري که در سبک Kart Racing ساخته شده است رفت. هر دوي Crash Team Racing Nitro Fueled و Crash Bandicoot N. Sane Trilogy عناوين موفقي از نظر تجاري و هنري بودند و طبيعي بود که در مرحله‌ي بعد، اکتيويژن دستور ساخت يک بازي کاملا جديد را ارسال کند.

Crash Bandicoot 4: It’s About Time در زمان عرضه توانست نمره‌ي بسيار خوب ۸۵ را در وبسايت متاکريتيک به دست بياورد و در هفته‌ي اول فروش هم با وجود رقابت با Star Wars: Squadrons و Marvel’s Avengers توانست صدر جدول را به خود اختصاص دهد. حالا آمار جديدي منتشر شده است که نشان مي‌دهد با وجود عملکرد ضعيف‌تر نسبت Crash Team Racing Nitro Fueled و Crash Bandicoot N. Sane Trilogy در ماه اول، اين بازي هنوز هم فروش خوبي داشته است و شايد حتي در آينده شاهد دنباله‌هاي بيشتري هم باشيم.

اين طور که به نظر مي‌رسد، Crash Bandicoot 4: It’s About Time در ماه اول توانسته ۴۰۲ هزار نسخه‌ي ديجيتالي بفروشد. در مقايسه Crash Bandicoot N. Sane Trilogy در ماه اول ۵۲۰ هزار نسخه و Crash Team Racing Nitro Fueled هم ۵۵۲ هزار نسخه فروخته بودند. البته لازم به ذکر است که آن دو بازي با برچسب قيمت ۶۰ دلاري عرضه شدند، در حالي که Crash Bandicoot 4: It’s About Time تنها ۴۰ دلار قيمت داشت.

بازي Crash Bandicoot 4: It’s About Time در حال حاضر برروي پلي‌استيشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس است. تويز فور باب هنوز خبري از نسخه‌ي نسل بعدي اين بازي نداده است و علي‌رغم شايعات، هيچ خبر رسمي هم در مورد نسخه‌ي سوييچ منتشر نشده است.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم