گجت نيوز/ بازي سايبرپانک ۲۰۷۷ – Cyberpunk 2077 امروز منتشر شد و هم اکنون مي‌توانيد از طريق گوگل استاديا آن را به صورت آنلاين بازي کنيد.

سايبرپانک ۲۰۷۷، نام يک عنوان به سبک RGB آينده نگرانه است که توسط توسعه دهندگان مجموعه بازي‌هاي محبوب The Witcher توسعه پيدا کرده است. اين عنوان که براي اولين بار در نمايشگاه E3 سال ۲۰۱۲ معرفي شد را مي‌تواند مورد انتظارترين بازي سال ۲۰۲۰ دانست. در ابتدا قرار بود ناشرين اين بازي را ماه آوريل ۲۰۲۰ منتشر کنند، اما اين تاريخ سه بار به تعويق افتاد تا سرانجام امروز دهم دسامبر (۲۰ آذر) شاهد انتشار رسمي آن باشيم.

اما اين انتشار جهاني بدان معناست که علاوه بر گيمرهاي کامپيوتري، اکنون گيمرهايي که از سرويس گيمينگ ابري گوگل استاديا استفاده مي کنند هم از امروز به اين بازي دسترسي دارند. در توضيحات اين بازي که اکنون از طريق گوگل استاديا در دسترس قرار گرفته، آمده است:

CyberPunk 2077 يک بازي دنياي باز اکشن/ماجراجويي است که داستان آن در Night City، يک شهر بسيار بزرگ غرق در قدرت، افسون و انسان‌هايي با بدن‌هاي جهش پيدا کرده اتفاق مي‌افتد. شما در نقش V، به عنوان يک قانون‌شکن که يک چيپست براي زندگي جاودانه در بدن آن کاشته شده بازي خواهيد کرد. شما مي‌توانيد ابزارهاي سايبري کاراکتر خود را سفارشي کنيد، به او مهارت ببخشيد، سبک بازي داشته باشيد و در شهر وسيع Night City به جستجو بپردازيد. انتخاب‌هاي شما، داستان بازي و جهان اطرافتان را مي‌سازد.
مهم‌ترين مزيت اجراي بازي سايبرپانک ۲۰۷۷ روي پلتفرم گوگل استاديا اين است که شما هيچگاه دغدغه به‌روزرساني و دانلود هرگونه پک جداگانه را نخواهيد داشت؛ همه چيز ابري انجام مي‌شود. فقط کافيست بازي را بخريد و به صورت آنلاين اجرا کنيد. کاربراني که اين بازي را در استاديا پيش خريد کرده‌اند نيز امروز مي‌توانند آن را اجرا کنند. گوگل اين بازي را جزوي از باندل Stadia Premiere Edition نيز به فروش رسانده است. اين باندل شامل يک دستگاه کروم کست اولترا براي اجراي استاديا روي تلويزيون و همچنين دسته بازي استاديا کنترلر قابل استفاده در وب، اندرويد، کروم کست و به زودي iOS است.

قيمت بازي CyberPunk 2077 در فروشگاه استاديا ۵۹.۹۹ دلار است.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم